NewsyAnja Rubik jest w ciaży? Sprawę skomentowała jej menadżerka

Anja Rubik jest w ciaży? Sprawę skomentowała jej menadżerka

Anja Rubik jest w ciaży? Sprawę skomentowała jej menadżerka
Izabela Wodzińska

29.06.2015 09:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pytania o ciążę Anji Rubik nie cichną. Domysły i spekulacje pojawiają się zawsze tam, gdzie pojawi się modelka. Spekulowano, że ewentualna ciąża zaszkodzi modelce w karierze. Sama Anja nie komentuje tych doniesień. Magazyn Flesz postanowił zapytać menadżerkę Anji o plotki na temat ciąży. Anja Rubik nie jest w ciąży, ale nie wyklucza, by w niedalekiej przyszłości postarać się o dziecko.

Anja nie jest w ciąży, ale z każdym rokiem intensywniej o tym myśli i zapewne już niedługo będę ogłaszać dobrą nowinę - powiedziała magazynowi Flesz Lucyna Szymańska

Czy ciąża zaszkodzi karierze Anji? Lucyna Szymańska to wyklucza. Modelka ma tak stabilną pozycję w świecie mody, że pojawianie się na świecie dziecka i oczekiwanie na jego przyjście nie wpłynie żaden sposób na jej karierę.

Absolutnie nie. Anja ma już taką pozycję w świecie mody, że o to może być spokojna. Zwłaszcza, że trend się zmienia. Klienci chętnie zatrudniają do kampanii modelki w ciąży. Nawet na wybiegach coraz częściej można zobaczyć przyszłe mamy eksponujące brzuszek - powiedziała "Fleszowi" Lucyna Szymańska.

W takim razie za zapartym tchem czekamy na tę dobra nowinę.

Anji Rubik
Fot. ons
Anji Rubik Fot. ons
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także