Anita Werner i Michał Kołodziejczyk zaskoczyli wszystkich gdy pojawili się wspólnie na TeleKamerach 2019. Dziennikarka znana z Faktów oraz dziennikarz z Wirtualnej Polski dokonali oficjalnego "coming outu" jako para, podczas jednej z najważniejszych imprez w polskim show-biznesie. Kolejnego dnia po gali mówiono tylko o nich - okazuje się, że są razem od kilku miesięcy, a miłość naprawdę kwitnie. Świadczy o tym choćby fakt, że Michał nie może przestać opowiadać o swojej pięknej partnerce:
Wygląda na to, że Anita również jest w nim zakochana do granic możliwości, bo postanowiła... wprowadzić się do swojego ukochanego. Jak twierdzi tabloid, jest go zupełnie pewna i nie obawia się, że przeniesienie związku na nowy poziom może coś popsuć.
Pozostaje jedynie życzyć jeszcze więcej miłości. ;)