NewsySzczegóły utrzymywanego w tajemnicy rozwodu Ani Rusowicz. Powody rozstania zaskakują

Szczegóły utrzymywanego w tajemnicy rozwodu Ani Rusowicz. Powody rozstania zaskakują

Ania Rusowicz - rozwód
Ania Rusowicz - rozwód
Elwira Szczepańska
10.06.2023 18:40, aktualizacja: 10.06.2023 21:27

Ania Rusowicz od 2005 roku współtworzyła duet Dezire. Rok później wzięli udział w krajowych eliminacjach do 51. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji. Zajęli czwarte miejsce. Po dwóch latach od założenia duetu opuściła go.

Rusowicz od 2009 do 2011 była częścią zespołu IKA, który założyła z mężem, Hubertem Gasiulem. Po zakończeniu działalności grupy, artystka skupiła się na karierze solowej. Wydała cztery płyty, z których debiutancka pokryła się złotem. Została także wyróżniona czterema Fryderykami.

Ania Rusowicz muzykę ma we krwi

Ojciec Ani jest wokalistą rockowym. Gra na gitarze oraz komponuję. Jej mama również poświęciła życie na śpiew. Na początku kariery podobieństwo młodej wokalistki do matki było uderzające. Gwiazda świadomie malowała się i ubierała na scenę jak Ada Rusowicz. Na albumie Mój big-bit znalazły się pół na pół autorskie utwory oraz przeróbki piosenek z lat 60. i 70., śpiewanych przez jej mamę.

O ile kariera Ani rozwija się znakomicie, o tyle w jej życiu prywatnym doszło do niemałej rewolucji. Media donoszą, że rozwiodła się z Hubertem Gasiulem.

Ania Rusowicz rozwiodła się z mężem

Już w maju ubiegłego roku pojawiły się pogłoski o poważnym kryzysie w związku Ani Rusowicz i Huberta Gasiuli. Piosenkarka występowała wówczas w programie Twoja twarz brzmi znajomo i śpiewała piosenkę zespołu Abby The Winner Takes It All, której tekst dotyczy bolesnego rozstania. Wówczas na pytanie Michała Wiśniewskiego, czy rozumie trudne emocje zawarte w utworze powiedziała:

Tak, w bardzo podobnym momencie teraz jestem.

To tylko wzmogło plotki dotyczące jej małżeństwa. Okazuje się, że było w tym wiele prawdy. Z kolei Dobry Tydzień informuje, że małżonkowie rozwiedli się w sierpniu ubiegłego roku, unikając rozgłosu.

Sprawa rozwodowa jest już zakończona, wyrokiem z sierpnia 2022 roku - dowiedzieli się dziennikarze w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Gazeta donosi także, że Ania długo zwlekała z decyzją o rozwodzie ze względu na ich 5-letniego synka Tytusa, bo zdaje sobie sprawę, że brak ojca wpływa na rozwój dziecka. W dodatku chłopiec był bardzo długo wyczekiwany przez małżonków, którzy starali się o jego przyjście na świat aż 10 lat.

Jak każda kobieta pragnęłam stabilizacji, domu, dziecka i mężczyzny, który o nas zadba - mówiła Ania w jednym z wywiadów.

Uczucie miała zabić pandemia. Tygodnik donosi, że Hubert Gasiul stracił pracę, co bardzo źle na niego wpłynęło. Z profilu Rusowicz zniknęły także wszystkie zdjęcia z mężem, cytaty, które zamieszcza Ania, także dają duże pole do interpretacji.

Dzisiaj wieczorem Ania wystąpi w Opolu podczas koncertu Czas ołowiu. Miejmy nadzieję, że już jest w pełni formy i przepracowała rozstanie, a trudny czas ma za sobą.

Ania Rusowicz - Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski
Ania Rusowicz - Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski
Ania Rusowicz - Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski
Ania Rusowicz - Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski
Anna Rusowicz, Hubert Gasiul
Anna Rusowicz, Hubert Gasiul
Anna Rusowicz, Hubert Gasiul
Anna Rusowicz, Hubert Gasiul
Anna Rusowicz, Hubert Gasiul
Anna Rusowicz, Hubert Gasiul
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także