Tymczasem nie ma dnia, aby wokół EURO 2016 nie wybuchały skandale. Tym razem w głównej roli wystąpili pseudokibice reprezentacji Anglii. Podczas jednego ze spotkań (prawdopodobnie w czasie oglądania meczu ich drużyny przeciwko Słowacji) zdeptali polską flagę, świetnie się przy tym bawiąc.
Zobaczcie, jak wyglądało całe zdarzenie. Czy konsekwencje zostaną wyciągnięte? Może to być niestety bardzo trudne.