PaparazziAngelina Jolie przyłapana z córką na zakupach! Gwiazda nawet karmę dla psa kupuje w stylizacji godnej oscarowej gali!

Angelina Jolie przyłapana z córką na zakupach! Gwiazda nawet karmę dla psa kupuje w stylizacji godnej oscarowej gali!

Angelina Jolie i Vivienne
Angelina Jolie i Vivienne
Elwira Szczepańska

06.08.2019 19:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Angelina Jolie po rozwodzie z Bradem Pittem ponosi główną odpowiedzialność za wychowywanie 6 dzieci. Nigdy nie byli typową rodziną i nie ukrywali też, że swoim dzieciom: Maddoxowi (16 lat), Paxowi (13 lat), Zaharze (12 lat), Shiloh (11 lat), Knoxowi (9 lat) i Vivienne (9 lat), pozwalają niemal na wszystko. I choć mówiło się, że z dwójki rodziców to raczej Brad ma miękkie serce, a Angelina stara się wprowadzać dyscyplinę, ewidentnie teraz się to zmieniło. Angie stara się rekompensować dzieciom sytuację. w której się znalazły i spędza z nimi, jak najwięcej czasu.

Gwiazda bardzo dba o dobre relacje ze swoimi dziećmi. A nie jest to takie łatwe, kiedy ma się ich sześcioro... Regularnie pokazuje się z nimi na różnych imprezach, zwłaszcza na premierach filmów młodzieżowych. Co jakiś czas można ją także zobaczyć z pociechami na spacerach czy wspólnych wakacjach. Maja swoje małe rytuały. Na przykład z Vivienne, co niedzielę, chodzi na zakupy do sklepu dla zwierząt.

Tym razem paparazzi przyłapali je, jak szły po zakupy, razem z jednym z dwóch psów. Mieszaniec pita i rottweilera, jest bardzo silny, więc dziewczynka miała ogromne problemy z utrzymaniem go na smyczy. Kiedy wychodziły ze sklepu, Angelina przejęła psa od córki.

Angelina Jolie, jak zwykle zresztą, nawet podczas zwykłego spaceru, wyglądała zjawiskowo. W białej, zwiewnej sukni, typu oversize, i klapkach, z pewnością czuła się wygodnie, ale też swoboda stroju, nie zaszkodziła wizerunkowi gwiazdy. Aktorka niezbędne gadżety spakowała w perłoworóżową torebkę marki Valentino.

Vivienne w dżinsach i t-shircie, potwierdziła tylko teorię, że dzieci gwiazdy są wychowywane w bardzo swobodny sposób, zupełnie nie przywiązuje się tam wagi do dbania o codzienny, przemyślany look  na zasadzie: "a co będzie, jak nas przyłapią paparazzi?".

Zdjęcia poniżej.

  • Angelina Jolie z córkami Shiloh Jolie-Pitt oraz Zahara Jolie-Pitt
  • Angelina Jolie zmieniła fryzurę
  • Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu "Dumbo"
  • Angelina Jolie z córką Vivienne i psem na zakupach
  • Angelina Jolie z córką Vivienne i psem na zakupach
  • Angelina Jolie z córką Vivienne i psem na zakupach
  • Angelina Jolie z córką Vivienne i psem na zakupach
  • Vivienne Jolie-Pitt, córka Angeliny i Brada
[1/8] Angelina Jolie z córkami Shiloh Jolie-Pitt oraz Zahara Jolie-Pitt
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także