NewsyAngelina Jolie zapowiedziała wyprowadzkę z USA, ale o czymś zapomniała. Brad Pitt tylko na to czekał

Angelina Jolie zapowiedziała wyprowadzkę z USA, ale o czymś zapomniała. Brad Pitt tylko na to czekał

Angelina Jolie, Brad Pitt
Angelina Jolie, Brad Pitt
Elwira Szczepańska

07.06.2023 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

We wrześniu 2016 roku Angelina Jolie złożyła pozew rozwodowy, podając jako powód rozpadu małżeństwa z Bradem Pittem różnice nie do pogodzenia. Już wtedy było jasne, że rozstanie pary nie będzie łatwe. Amerykańskie media przepowiadały, że sądowa batalia zmieni się w publiczne pranie brudów, zwłaszcza że aktorka zażądała całkowitej opieki nad sześciorgiem dzieci, na co Pitt się nie zgodził.

Stronom nie udało się dojść do porozumienia. W dodatku Jolie oskarżyła Pitta o przemoc domową. Wciąż nie zostały rozstrzygnięte także dwie istotne kwestie: prawo do opieki nad pięciorgiem wówczas niepełnoletnich dzieci, ponieważ ich syn Maddox miał już 19 lat oraz podział wspólnego majątku, m.in. kupionych w 2008 roku za 67 mln dolarów winnicy i zamku Miraval w Correns we Francji.

Tymczasem media ogłosiły, że mimo zakazu sądowego, Angelina zamierza uciec z Hollywood do Londynu. Co donosi kolorowa prasa?

Angelina Jolie opuszcza Hollywood

Jolie ogłosiła mediom, że planuje przenieść się razem z sześciorgiem dzieci do Londynu – poinformował Woman's Day. Artykuł mówi o tym, że Angelina chciała zatrzymać dzieci z dala od Brada Pitta i jego rodziny. Niedawno uniemożliwiła im uczestniczenie w spotkaniu w domu kuzyna byłego męża. Zresztą aktorka nigdy nie ukrywała, że zamierza wyjechać z Hollywood:

Chciałabym mieszkać za granicą i zrobię to, gdy tylko moje dzieci skończą 18 lat – powiedziała w amerykańskim "Harper's Bazaar".

To wywołało prawdziwą burzę, bo jawną informacją było to, iż Angelina nie może bez zgody Brada Pitta opuszczać na stałe Ameryki. Kiedy pierwszy raz głośno wyraziła swoje zamiary, jej najmłodsze dzieci miały 12 lat, a Pitt swoje prawa do odwiedzin, więc nie było mowy, ani nie ma teraz o tym, żeby w najbliższym czasie Jolie miała przeprowadzać się na Wyspy Brytyjskie.

Angela Lansbury, Angelina Jolie, Steve Martin
Angela Lansbury, Angelina Jolie, Steve Martin
Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi
Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi
Angelina Jolie i Zahara
Angelina Jolie i Zahara
Angelina Jolie i Zahara
Angelina Jolie i Zahara
Angelina Jolie with daughters Knox Jolie-Pitt (L) Shiloh Jolie-Pitt (R)  during the Red Carpet of movie 'Eternals' at the 16th Rome Film Festival, Rome, ITALY-24-10-2021, Credit:Maria Laura Antonelli / Avalon
Angelina Jolie with daughters Knox Jolie-Pitt (L) Shiloh Jolie-Pitt (R) during the Red Carpet of movie 'Eternals' at the 16th Rome Film Festival, Rome, ITALY-24-10-2021, Credit:Maria Laura Antonelli / Avalon
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także