Cała sytuacja odbiła się bardzo źle na wizerunku aktorki. Opinia publiczna ma jej za złe, że przypuściła aż taki atak na byłego męża a przyjaciele uważają, że jest mściwa i niestabilna. W związku z tym piękna Angie robi co może, by stworzyć sobie komfortowe warunki w swoim planowanym nowym domu. Gwiazda kupiła przepiękną willę w Londynie i - jeśli wierzyć amerykańskim portalom - planuje przeprowadzkę do stolicy Anglii.
Angelina Jolie odnowiła kontakt z pierwszym mężem
Nie dziwią nas zatem specjalnie plotki docierające do nas zza oceanu, że Angelina postanowiła odnowić kontakt z pierwszym mężem - Johnnym Lee Millerem - brytyjskim aktorem znanym z takich filmów, jak chociażby Trainspotting. Małżonkowie rozstali się w gniewie, ale ponieważ było to w 1996 roku, a czas leczy rany, złość wyparowała a pozostał sentyment i sympatia:
Ciekawe, co na to nowy ukochany pięknej aktorki!