Oboje muszą normalnie żyć w tej sytuacji. Ostatnio aktorka widziana była z pokaźną gromadką w Los Angeles, kiedy całą grupą wybrali się na lody. Gwiazda miała na sobie długą, czarną i obszerną sukienkę, zwykłe sandały i okulary przeciwsłoneczne. The Sun zwraca uwagę na fakt, że Jolie była bez makijażu.
Angelina dużo się śmiała, wydawała się być szczęśliwa i doskonale spędzała czas w towarzystwie najbliższych.
Rozwiodą się czy nie? Co za emocje…