Justin jest dla mnie mega wyjątkową osobą. Po tym, jak ostatnio miałam okazję go spotkać i z nim porozmawiać wiem, że jest naprawdę kochaną osobą. Jest taki mega skromny w tym wszystkim. Ja po prostu wspieram go za muzykę jaką tworzy. Oczywiście, że bym chciała być jego dziewczyną. Ale też ciężko mi mówić, bo nie znam go jako człowieka. Wiadomo, uwielbiam go za to, jaką muzykę tworzy, jakim jest człowiekiem na koncertach. Wiadomo, że jest takim moim ideałem, ale musiałabym go poznać, przede wszystkim jako takiego normalnego człowieka i naprawdę chciałabym go poznać, niekoniecznie, żeby być jego dziewczyną, ale żeby zobaczyć jaki jest.
Czy serce Angeliki jest już zajęte:
Moje serce jest zajęte tylko przez Justina Biebera. Ktoś, z kim bym się związała, to musiałby być ktoś, kto by mnie wspierał w tym co robię i żeby był sobą. Żeby ten świat, jeśli by w niego wszedł nie zmienił go, bo to by było słabe. Żeby był po prostu wsparciem i kimś, na kogo mogłabym liczyć.
Cała rozmowa poniżej: