Aneta Piotrowska i Rafał Mroczek wygrali program, zdobywając główną nagrodę – Kryształową Kulę, a już kilka miesięcy później osiągnęli zwycięstwo w programie Finał finałów Tańca z gwiazdami. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i już kilka miesięcy po zakończeniu show para postanowiła się rozstać. Młoda tancerka mówiła wówczas w rozmowach z dziennikarzami, że nie wspomina związku z aktorem zbyt dobrze.
Aneta Piotrowska wystąpiła jeszcze w dwóch edycjach Tańca z gwiazdami, wzięła także udział w sesji zdjęciowej do polskiego wydania magazynu Playboy, po czym na dobre zniknęła z show-biznesu. Czym obecnie się zajmuje i jak wygląda?
Aneta Piotrowska obecnie. Jak zmieniło się jej życie przez 12 lat?
16 czerwca Aneta Piotrowska pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN i opowiedziała, jak teraz wygląda jej życie. Okazuje się, że tancerka wyjechała z kraju, by kontynuować karierę poza granicami Polski:
Następnie zdecydowała się zamieszkać w Kanadzie i USA:
Dziś celebrytka spełnia się jako szczęśliwa mama 8-letniej córki — Mai. Razem z rodziną zamieszkała w Trójmieście, gdzie prowadzi własne studio fitness.
Gwiazda na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z planu Dzień Dobry TVN.
Pamiętacie jeszcze Anetę Piotrowską? Bardzo się zmieniła? Jeśli nawet, to czas zdecydowanie działa na jej korzyść.