Na imprezie postanowiliśmy zapytać gwiazdę o to, co robiła, kiedy miała 20 lat i czy czegoś żałuje.
Niektóre rzeczy pokierowałabym inaczej. Dostałam się w wieku 20 lat, po pierwszym roku studiów w Polsce dostałam się na studia w Stanach, ale zrezygnowałam, wróciłam do domu, bo cała rodzina płakała i mówiła, że wolałaby, żebym za granice wyjechała dopiero po studiach
Aneta nie ukrywa, że uległa presji i zdecydowała się pozostać w kraju. Gdyby cofnęła czas, podjęłaby inną decyzję.
Ja uległam tej całej histerii i dziś tego żałuję. Powinnam tam była zostać i spróbować. Wydaje mi się, że wiele sytuacji, zrobiłabym inaczej
Na otarcie łez los wynagrodził Anecie Kręglickiej niespełnione marzenie tytułem Miss World 1989. Jak na razie jest jedyną Polką, która dostąpiła zaszczytnego wyróżnienia.