NewsyAneta Glam zapytana o Justynę Gradek. Ostro skomentowała: “Pustak do potęgi”

Aneta Glam zapytana o Justynę Gradek. Ostro skomentowała: “Pustak do potęgi”

Aneta Glam, Justyna Gradek
Aneta Glam, Justyna Gradek
05.01.2024 21:44

Wojna między celebrytkami przybrała na sile. Aneta Glam od wielu miesięcy toczy medialną bitwę z Caroline Derpieński. Niedawno po stronie modelki opowiedziała się Justyna Gradek, która latem także skłóciła się z Anetą. O co poszło?

Konflikt Anety Glam i Caroline Derpieński

Była uczestniczka programu Żony Miami i modelka mieszkająca w Miami toczą publiczny spór w social mediach od wielu miesięcy. Kilka dni temu Aneta zorganizowała live’a na Instagramie, w którym miała odpowiadać na pytania dotyczące Caroline. Więcej tam jednak było gotowania i wątków pobocznych, niż jej rywalki. Aneta wyjawiła, że nad sprawą Derpieński pracuje już Krzysztof Stanowski, który w tym celu udał się do Miami. Internauci mają jednak wątpliwości, czy dziennikarz pozostanie rzetelny, bowiem w trakcie transmisji Anety dodał wspólne zdjęcie z Caroline przy drinku. Teraz po stronie Caroline stanęła influencerka Justyna Gradek.

O co pokłóciły się Aneta Glam i Justyna Gradek?

Aneta spędzała wakacje w Grecji na wyspie Mykonos. Tam obchodziła swoje urodziny, na które zaprosiła m.in. Justynę Gradek. Między kobietami doszło do kłótni. Co ma do zarzucenia Anecie?

Jedyne co umiesz to gnębić ludzi, obgadywać i nie potrafisz przyznać się do tego, co powiedziałam wcześniej. Ja, w przeciwieństwie do ciebie, umiem przyznać się do błędu, umiem rozmawiać z ludźmi i nie muszę robić tego przez internet. Może trzy lata temu mogłabym się powyzywać z tobą przez internet i miałabym z tego fun, ale to już nie jest mój poziom, wolę to wyjaśnić face to face i tak też zrobiłam z Karoliną. Postrzegałam ją przez pryzmat tego, co mi powiedziałaś, co było naprawdę dużym błędem. I przyznałam się do tego w wywiadzie. Okazało się, że to jest prywatnie bardzo fajna dziewczyna i potrafimy się dogadać - zaczęła Gradek.

Jak wyjaśniła w kolejnych nagraniach, Anecie nie spodobała się narzutka, jaką założyła do klubu. To dlatego Justyna zdecydowała się opuścić hotel, do którego zaprosiła ją Aneta.

Aneta Glam ostro o Justynie Gradek. Wspomniała też o Caroline Derpieński

Internautka zadała pytanie Anecie Glam. Chodziło o konflikt z Gradek.

Anetka, odniesiesz się do słów Justyny Gradek, jakie wypowiedziała na twój temat? - zapytała internautka.

Aneta odpowiedziała fance.

Nie, ona chce tylko, żeby o niej jakiś artykuł się ukazał dzięki dramie ze mną. Nie dostanie tego prezentu. Jest nikim i niech tak zostanie. Wykopał ją Plein, później ja. Miota się jak może, ale nic już nie pomoże - napisała.

Na koniec Aneta dodała jeszcze kilka słów o konflikcie z Caroline.

Z CD się kłócę, bo jest o co. Jest oszustką, ale przynajmniej jakiś tam pomysł na życie ma. U tamtej nic, zero. Pustak do potęgi, niewarty czasu. I to moja ostatnia wypowiedź o niej - podsumowała.

Co Wy na to wszystko?

  • Slider item
  • Caroline Derpieński
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/8]
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także