ExclusiveCiąża nie powstrzyma Andżeliki Piechowiak przed pracą! A co z urlopem macierzyńskim? Ma zaskakujące plany [WIDEO]

Ciąża nie powstrzyma Andżeliki Piechowiak przed pracą! A co z urlopem macierzyńskim? Ma zaskakujące plany [WIDEO]

Andżelika Piechowiak o ciąży
Andżelika Piechowiak o ciąży

19.06.2018 09:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andżelika Piechowiak i jej mąż Rafał Olejniczak już niebawem zostaną rodzicami! Aktorka, która przez wiele lat grała w serialu M jak Miłość wygląda kwitnąca i jak zapewnia, czuje się świetnie. Na wczorajszej premierze w Teatrze Capitol pojawiła się w towarzystwie męża, a w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła kilka szczegółów dotyczących ciąży:

Czuję się lepiej niż wyglądam. Życzę wszystkim paniom, żeby w tym stanie tak się czuły jak ja się czuję od początku. Bo oprócz tego, że jestem trochę zmęczona, bo nie za bardzo jeszcze zwolniłam w pracy, ale już mi sam organizm powoli zwalnia. Troszeczkę wolniej myślę, troszeczkę wolniej chodzę. Staram się tylko nie grać wolniej na scenie. Wszystkie złe opowieści, których się na słuchałam zanim zaszłam w ciążę, że czasem bywa niefajnie na szczęście mnie na razie nie dotknęły, ale nie chcę zapeszać.

Czy aktorka zamierza zniknąć ze sceny i odpocząć od pracy  po urodzeniu dziecka?

Nie chyba nie. Ale też dlatego, że to jest też specyficzny zawód. Gdybym miała wrócić po urodzeniu dziecka do pracy w biurze na 8 godzin i zastanawiać się co z tym maleństwem to pewnie bym zwariowała. Natomiast jak mam wrócić, żeby zagrać parę spektakli wieczorami w Warszawie to to nie jest nie do pogodzenia. Przynajmniej gdy patrzę na moje koleżanki, które sobie świetnie radzą, a są mamami dwójki, trójki dzieci i wszystko jest ok i nie robią nic kosztem dzieci. Na pewno troszkę później zacznę wyjazdy ze spektaklami, ale granie na miejscu przynajmniej z tego, jak wyglądają plany repertuarowe w teatrze Capitol no to już w grudniu powinnam grzecznie na tą scenę wrócić.

Trzymamy zatem kciuki za mamusię i maleństwo!

  • Andżelika Piechowiak jest w ciąży
  • Andżelika Piechowiak w ciąży
  • Andżelika Piechowiak – Test, premiera spektaklu
  • Andżelika Piechowiak - film DJ, premiera
  • Andżelika Piechowiak jest w ciąży
  • Andżelika Piechowiak w ciąży
  • Andżelika Piechowiak w ciąży
  • Andżelika Piechowiak jest w ciąży
  • Andżelika Piechowiak w ciąży
  • Andżelika Piechowiak - Opole 2017
[1/10] Andżelika Piechowiak jest w ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także