ExclusivePiasek wspomina Annę Przybylską. Podzielił się prywatną historią z wizyty w jej domu: "Ja się tak rozejrzałem, wyjąłem telefon i..." [WIDEO]

Piasek wspomina Annę Przybylską. Podzielił się prywatną historią z wizyty w jej domu: "Ja się tak rozejrzałem, wyjąłem telefon i..." [WIDEO]

Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny

05.10.2021 09:00, aktual.: 05.10.2021 11:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej Piaseczny to jeden z najbardziej utalentowanych muzyków w naszym kraju. Jego piosenki porywają tłumy i przez kilka dekad swojej obecności na scenie ma wierne i oddane grono fanów. Na początku swojej kariery sprawdzał się też w roli aktora. W 1997 roku zaczął występować w najpopularniejszej wówczas telenoweli Złotopolscy. Wcielał się tam w postać Kacpra Złotopolskiego, który nie miał szczęścia do kobiet. Jedną z jego wielkich miłości była Marylka Baka, w którą wcielała się Anna Przybylska. Przez pewien czas Kacper i Marylka byli nawet zaręczeni, ale w końcu drogi tych postaci się rozeszły.

Dzięki tej roli Andrzej Piaseczny zaprzyjaźnił się z Anią Przybylską. Razem przez kilka lat pojawiali się na antenie, a losy odgrywanych przez nich bohaterów były jednym z najbardziej fascynujących wątków tej produkcji.

Andrzej Piaseczny wspomina Annę Przybylską w 7. rocznicę jej śmierci

Andrzej Piaseczny po zakończeniu gry w serialu skupił się przede wszystkim na muzyce. Zaczął też pojawiać się jako juror w popularnych show. Obecnie możemy oglądać go w Tańcu z Gwiazdami, gdzie ocenia występy między innymi Oliwii Bieniuk, czyli córki Ani Przybylskiej. Widać, że ma do nastolatki wielki sentyment i często na antenie wspomina jej mamę. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Andrzej zdradził, jak się czuje w 7. rocznicę śmierci swojej przyjaciółki:

To jest jasne, że kiedy odchodzą nasi przyjaciele to jest nam smutno. Ale po jakimś czasie, najpiękniejszą rzeczą, jaką Ci ludzie zostawiają nam w pamięci, to jest uśmiech. Dlatego jest to siódma smutna rocznica, ale siódma uśmiechnięta rocznica pamięci o Ani.

Jakie wspomnienia ma z Anią Piasek?

Mam rodzinę w Gdyni. Kiedyś moje kuzynostwo zaprowadziło mnie w okolice, gdzie Ania mieszkała. Ja się tak rozejrzałem, wyjąłem telefon, zadzwoniłem do niej i mówię Anka, ale Ty na wy******ie mieszkasz strasznym. Oczywiście zaczęliśmy się z tego wszyscy strasznie śmiać, później wszyscy spotkaliśmy się na kawie. Więc tego rodzaju wspomnienia, wydaje się, że mało istotne, drobne, nie jakieś spektakularne przeżycia, ale po wielu latach pamięta się też takie.

A wy jak wspominacie Annę Przybylską?

Anna Przybylska w Złotopolskich
Anna Przybylska w Złotopolskich
Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd
Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd
Anna Przybylska i Martyna Gliwińska znały się?
Anna Przybylska i Martyna Gliwińska znały się?
Andrzej Piaseczny i Anna Przybylska
Andrzej Piaseczny i Anna Przybylska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także