NewsyAndrzej Piaseczny mieszka z mamą i partnerem. Jeden poranny rytuał daje im energię na resztę dnia. To się dopiero nazywa zgrana rodzina!

Andrzej Piaseczny mieszka z mamą i partnerem. Jeden poranny rytuał daje im energię na resztę dnia. To się dopiero nazywa zgrana rodzina!

Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny
28.09.2022 07:00, aktualizacja: 28.09.2022 12:25

Andrzej Piaseczny zawojował scenę jako wokalista zespołu MAFIA. Potem kontynuował karierę jako solowy artysta. W swoim repertuarze ma aż 10 albumów studyjnych. W ubiegłym roku muzyk ogłosił swój coming out. Zdecydował się na to przy okazji premiery nowego singla.

Piosenka „Miłość” jest odważnym utworem. Chociaż co to za odwaga. Na świecie to są normalne rzeczy, w Polsce jeszcze nie do końca. W tej piosence mówię o tym, że każdy rodzaj miłości jest bardzo ważny i dobry. Nie wolno nikogo wykluczać. Najważniejsza jest miłość, a nie to, kto kogo i dlaczego kocha. Niech wszyscy się kochają, jeśli tylko chcą. (…) Piszę o jakichś swoich sprawach. To jest bardzo proste. Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem – mówił krótko po premierze.

W tym miesiącu po raz pierwszy opowiedział o swoim partnerze w rozmowie z tygodnikiem Wprost. Jak się okazuje, pozostają oni w związku od kilku lat.

Mieszkam na wsi od 20 lat. Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji – wyznał.

Andrzej Piaseczny o mieszkaniu z mamą i partnerem

Tym razem przystojniak otworzył się przed reporterem Pomponika. W czasie rozmowy pochwalił się tym, że mieszka z nim jego mama, Alicja.

Mama jest starszą panią i mieszka ze mną od wielu lat. Jest po ciężkiej chorobie, którą wspólnie przeżyliśmy. To cud, że jest ze mną. To jest naturalne, bo nie dałaby rady mieszkając sama. Ja zawsze byłem trochę maminsynkiem (...). To jest tak, że rodzice zajmują się nami, kiedy my jesteśmy oseskami, a później my jesteśmy im winni opiekę.

Dodał, że panują u nich określone rytuały – każdy dzień domownicy zaczynają nie od śniadania, a od przytulenia się, bo to najlepiej poprawia im humory.

Tak jest zawsze, kiedy jestem w domu. Serdecznie to polecam, bo kiedy ludzie się przytulają, świat jest piękniejszy.

Na koniec w żartobliwy sposób potwierdził, że wraz z nim i mamą mieszka jego partner.

Mieszkamy w większą liczbę osób, co nie oznacza poliamorii. Niech to będzie niedopowiedziane z wielokropkiem i z uśmiechem!

Co myślicie na temat tego wyznania?

  • Andrzej Piaseczny - koncert Chwała Ukrainie
  • Andrzej Piaseczny z mamą Alicją
  • Andrzej Piaseczny. Gwiazdy na Top of the Top Sopot Festival 2022
  • Andrzej Piaseczny z mamą Alicją na jesiennej ramówce TVN 2019
  • Andrzej Piasek Piaseczny w Tańcu z Gwiazdami
  • Andrzej Piaseczny z mamą Alicją na jesiennej ramówce TVN 2019
  • Andrzej Piaseczny - Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski
  • Andrzej Piaseczny z mamą panią Alicją
  • Andrzej Piasek Piaseczny w Tańcu z Gwiazdami
[1/9] Andrzej Piaseczny - koncert Chwała Ukrainie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także