Para gwiazd wywołała ogromne zainteresowani fotoreporterów. Oboje są piękni, zdolni, a do tego... pochodzą z Kielc. Edyta od wielu lat jest w szczęśliwym związku z Mariuszem Trelińskim. Dla kontrastu Andrzej od czasu głośnego wywiadu i sesji z dziewczyną Mirką na łamach "Vivy!" nie komentuje życia prywatnego.
Edyta Herbuś pochwaliła się wakacyjną opalenizną przywiezioną z Tajlandii, a Andrzej Piaseczny pozostał wierny swojemu rockowemu stylowi. Dżinsy, czarna koszula i trampki stworzyły ciekawe zestawienie z długą suknią aktorki zdobioną białym printem.
Wiedzieliście, że obie gwiazdy przyjaźnią się?