NewsyAndrzej Piaseczny żałuje rozpadu związku z Anną Przybylską. Dokładnie wie, kto zniszczył ich wspólną przyszłość

Andrzej Piaseczny żałuje rozpadu związku z Anną Przybylską. Dokładnie wie, kto zniszczył ich wspólną przyszłość

Andrzej Piaseczny, Anna Przybylska
Andrzej Piaseczny, Anna Przybylska
29.06.2023 14:40

Andrzej Piaseczny pierwsze kroki na profesjonalnej scenie muzycznej stawiał z zespołem MAFIA. Z czasem podjął decyzje o solowej karierze i zaczął próbować swoich sił jako aktor. Nie tylko jego kariera budzi duże zainteresowanie fanów. Przez lata tysiące Polaków zastanawiało się nad tym, jakiej orientacji jest ich idol. Sa zainteresowany przerwał milczenie w 2021 roku po premierze singla pt. Miłość. Odważnie opowiedział o swoim związku z mężczyzną.

Piosenka „Miłość” jest odważnym utworem. Chociaż co to za odwaga. Na świecie to są normalne rzeczy, w Polsce jeszcze nie do końca. W tej piosence mówię o tym, że każdy rodzaj miłości jest bardzo ważny i dobry. Nie wolno nikogo wykluczać. Najważniejsza jest miłość, a nie to, kto kogo i dlaczego kocha. Niech wszyscy się kochają, jeśli tylko chcą. (…) Piszę o jakichś swoich sprawach. To jest bardzo proste. Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem – mówił po premierze.

Jakiś czas później wyznał, że mieszka ze swoim partnerem i mamą, która w pełni akceptuje związek syna.

Andrzej Piaseczny gorzko o rozstaniu z Anną Przybylską

Andrzej przed laty wcielał się w Złotopolskich Kacpra Złotopolskiego – chłopaka policjantki Marylki. Tę drugą  rolę grała Anna Przybylska, która w 2014 zmarła po długiej walce z nowotworem trzustki.

Serialowy Kacper na ekranie musiał walczyć o zainteresowanie Marylki z innym przystojniakiem, Tomkiem Gabrielem (w tej roli Piotr Szwedes – przyp. red. Jastrząb Post). Niestety serialowy Tomek decyzją scenarzystów wygrał starcie, o co Piasek do dziś ma pretensje. Wolałby, aby ta historia skończyła się zupełnie inaczej.

Wciąż z pretensją wspominam, że w „Złotopolskich” rozdzielono mnie i Anię Przybylską. Ostatecznie wybrała Tomka i na koniec została jego żoną. Serial jest teraz powtarzany w telewizji, więc można to sobie przypomnieć – powiedział w rozmowie z Faktem.

Przypomnijmy, że Andrzej w zeszłym roku wystąpił w filmie dokumentalnym Ania, w którym zawarto jego wspomnienia dotyczące zmarłej gwiazdy.

Oglądaliście Złotopolskich? Pamiętacie historię miłości Kacpra i Marylki?

  • Andrzej Piaseczny - premiera filmu Ania
  • Anna Przybylska na zdjęciu udostępnionym przez menadżerkę
  • Andrzej Piaseczny i Anna Przybylska
  • Andrzej Piasek Piaseczny w Tańcu z Gwiazdami
  • Anna Przybylska w 2013 roku
  • Andrzej Piaseczny - gdyńska premiera filmu Ania
  • Andrzej Piaseczny i Anna Przybylska
  • Anna Przybylska w 2013 roku
[1/8] Andrzej Piaseczny - premiera filmu Ania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także