Cała Polska pogrążyła się w żałobie. Nie tylko gwiazdy, ale i sam prezydent Andrzej Duda pożegnał muzyka:
Odszedł Zbigniew Wodecki. Wybitny muzyk, artysta. Człowiek z klasą. Wielka strata... - napisał na Twitterze
Duda odpowiedział na komentarz jednego z internautów, który wyraził żal po stracie Wodeckiego:
Dokładnie to samo czuję, Panie Grzegorzu. Dokładnie. Odszedł zbyt młodo, tylko 67 lat... Mógł jeszcze tyle wyśpiewać. Żal. RiP - skomentował Duda
To tylko dowód na to, że odeszła prawdziwa legenda.