Zachowanie kibiców, wywołało dyskusję w internecie. Szczególnie na Twitterze. Prezydent, który również jest bardzo aktywny na tej platformie postanowił osobiście skomentować wydarzenie i napisał:
To był mecz. Wygwizdano wszystkich, z piłkarzami włącznie. Luuuz :) - napisał
To bardzo zaskakujący komentarz. Dobra reakcja?