Piosenkarka opowiedziała o tym w najnowszym numerze magazynu Grazia France. Wystąpiła również w okładkowej sesji bez grama makijażu. Ponadto fotografie z jej udziałem nie zostały poddane jakiejkolwiek obróbce.
Co sądzicie o tego typu sesjach zdjęciowych z udziałem gwiazd? Przełomowa decyzja dla kolejnych wydań Grazii, która na całym świecie zasłynęła z mocno retuszowanych okładek? W Polsce z Edytą Górniak i Izabelą Kuną, a za granicą np. z Kim Kardashian i księżną Kate?