NewsyAleksandra Woźniak wyszła za mąż! Zobacz jej suknię ślubną

Aleksandra Woźniak wyszła za mąż! Zobacz jej suknię ślubną

Fotografia: screen z aleksandra-wozniak.bloog.pl
Fotografia: screen z aleksandra-wozniak.bloog.pl
Michał Gołębiowski

27.07.2014 17:01, aktual.: 27.07.2014 18:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To już jej trzecie małżeństwo.

Aleksandra Woźniak wyszła za mąż. Jak informuje Fakt, wybrankiem aktorki jest Szymon, który z zawodu jest inżynierem. Wesele odbyło się w Villi Estera w podwarszawskich Regułach. Gwiazda wybrała na tę uroczystość prostą kreację. Zrezygnowała z welonu na rzecz złotej opaski. Całość wyglądała skromnie, ale bardzo gustownie. Zdjęcia ze ślubu opublikował Kotajl24.pl.

To już trzecie małżeństwo Aleksandry Woźniak. Jej pierwszą wielką miłością, był reżyser Maciej Ślesicki, którego poznała na castingu do serialu 13 posterunek. Jednak para nie wzięła ślubu. Pierwszym mężem gwiazdy został kolega ze szkoły, z którym wzięła ślub w 2001 roku i rozwiodła się po dwóch latach. Kolejnym wybrankiem był Piotr, z którym zdecydowała się na założenie rodziny - urodziły się im bliźniaki - ale ten związek rozpadł się chwilę po przyjściu na świat dzieci. Później zakochała się w Jacku, z którym ostatecznie też jej się nie ułożyło. W końcu poznała obecnego męża, Szymona.

Mówi się: do trzech razy sztuka. Życzymy powodzenia!

Obraz

Fotografia: screen z http://m.koktajl.fakt.pl/koktajl---moda/sukienka-slubna-aleksandry-wozniak,artykuly,477208.html[/caption]

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także