NewsyAleksandra Szwed urodziła! Jest pierwsze zdjęcie maleństwa i dumnych rodziców

Aleksandra Szwed urodziła! Jest pierwsze zdjęcie maleństwa i dumnych rodziców

Aleksandra Szwed urodziła
Aleksandra Szwed urodziła
Magda Kwiatkowska

03.07.2021 11:59, aktual.: 03.07.2021 13:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksandra Szwed jest obecna w show-biznesie od najmłodszych lat. Gdy była małą dziewczynką, pojawiła się po raz pierwszy na planie serialu Rodzina zastępcza, gdzie wcielała się w postać rezolutnej Elizy, adoptowanej córki państwa Kwiatkowskich. W produkcji występowała przez kilkanaście lat. W tym czasie widzowie mogli patrzeć, jak wyrasta z niej piękna kobieta.

Aktorka spełnia się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Od kilku lat związana jest z trenerem personalnym Krzysztofem Białkowskim. Para wychowuje wspólnie 6-letniego syna, Bruna. Chłopiec został właśnie starszym bratem.

Aleksandra Szwed w drugiej ciąży

Gwiazda długo ukrywała fakt, że jej rodzina wkrótce się powiększy. Dopiero 1 kwietnia 30-latka opublikowała na swoim profilu na Instagramie fotografię z widocznie zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem. Po kilku godzinach od tej publikacji podobny kadr udostępnił również jej partner. Fani jednak przez długi czas nie wierzyli w prawdziwość tej informacji. Krótko po tym aktorka opublikowała kolejne zdjęcie, które utwierdziło internautów w przekonaniu, że ani przez chwilę nie żartowała.

Miłość #pregnancy #myprotector #purelove -napisała pod kadrem.

Od tego momentu gwiazda coraz chętniej pokazywała ciążowe krągłości.

Aleksandra Szwed: płeć drugiego dziecka

Aleksandra przez całą ciążę była bardzo aktywna w social mediach i coraz chętniej pokazywała zaokrąglony brzuszek.

Niemalże do końca aktorka nie poruszała tematu płci maleństwa, jednak fani i tak snuli domysły, że tym razem na świat przyjdzie córeczka. Wskazówką miał być fakt, że gwiazda w wolnym czasie wróciła do swojej dawnej pasji, jaką jest szycie, a w jej domowej pracowni królowały róże i neony.

Aleksandra Szwed urodziła

Aleksandra Szwed urodziła, o czym właśnie poinformowała na Instagramie. Świeżo upieczona mama pokazała zdjęcie z partnerem wprost ze szpitala. W hasztagach zdradziła, że jest już mamą dwójki dzieci. Wiadomo, że ukochany był obecny przy porodzie.

Z Tobą mogę wszystko  konie kraść, dzieci rodzić…  #wedidit #familie #newfamilymember #happy #thefourofus #momoftwo #daddybardzocool  #june2021

Krzysztof Białkowski, czyli dumny tata opublikował na Instagramie pierwsze zdjęcie z maleństwem. Dziecko zakochanych jest już w domu i poznaje wszystkich członków rodziny.

Ale smaczny kąsek  #kasek #smacznykasek #pies #gut #gucio #gutek #lordgutoslaw #bully #bullterrier #protector #niania #nianiabull #bullylove #baby #newborn #family #home #newfamilymember #together

Gratulujemy!

Aleksandra Szwed: pierwsze dziecko

Aleksandra już w pierwszej ciąży bardzo dawkowała informacje dotyczące ciąży i narodzin synka. Media przez kilka miesięcy spekulowały na temat tego, kiedy gwiazda urodzi. Ostatecznie obliczono, że termin porodu przypadnie na marzec, co okazało się błędnym założeniem, ponieważ Bruno urodził się w styczniu.

Chłopiec często gości na profilu Krzysztofa Białkowskiego. Malec już od najmłodszych lat jest bardzo aktywny. Nie tylko jeździ na rowerze, ale i na nartach. Zimno i śnieg mu nie straszne, bo w górach czuje się jak ryba w wodzie.

  • Aleksandra Szwed w drugiej ciąży
  • Aleksandra Szwed urodziła
  • Aleksandra Szwed urodziła
  • Aleksandra Szwed urodziła
  • Aleksandra Szwed urodziła
  • Aleksandra Szwed urodziła
  • Aleksandra Szwed urodziła
  • Aleksandra Szwed w drugiej ciąży
[1/8] Aleksandra Szwed w drugiej ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także