NewsyAleksandra Popławska zaszalała u fryzjera. „Włos okiełznany". Tak przygotowuje się na nadejście wiosny

Aleksandra Popławska zaszalała u fryzjera. „Włos okiełznany". Tak przygotowuje się na nadejście wiosny

Aleksandra Popławska
Aleksandra Popławska
Magda Kwiatkowska

18.02.2022 23:40, aktual.: 19.02.2022 01:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksandra Popławska to aktorka, która w 2000 roku ukończyła wrocławski Wydział Aktorski krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. W latach 2000-2007 grała w teatrze TR Warszawa, na którego deski wróciła ponownie po 11 latach przerwy. Na szklanym ekranie debiutowała w filmie Klasa na obcasach. Krótko po tym zagrała kilka epizodycznych ról w takich serialach, jak: Miodowe lata, Samo życie, Na Wspólnej czy 39 i pół. Największą popularność zdobyła, gdy pojawiła się w obu częściach Kobiet mafii. Zachwycała w nich nie tylko niebanalną urodą, ale i grą aktorską. W przeszłości miała okazję pojawić się też na okładce Playboya.

Popławska ma młodszą siostrę, Magdalenę, która również jest aktorką. Prywatnie od dawna związana jest z Markiem Kalitą, z którym doczekała się córki, Antoniny. Nastolatka ma 16 lat i odziedziczyła urodę po matce. Już teraz zdarza jej się brać udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych.

Fajnie być MAMĄ takiej córki jak @ts.oai. Antonina w sierpniu skończy 16 lat i cieszy się, że w końcu będzie mogła się zapisać do.... Biblioteki Uniwersyteckiej... ( Do BUW zapisać się można od lat 16).

Aleksandra Popławska zmieniła fryzurę

Aktorka niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, ale jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie regularnie udostępnia swoje zdjęcia oraz pokazuje, w jakie projekty zawodowe obecnie się angażuje.

Z uwagi na to, że Popławska regularnie pojawia się na planach zdjęciowych nowych produkcji, bardzo ważne jest to, by nienagannie wyglądała. Nie tylko dba o formę fizyczną, ale i o urodę.

Z uwagi na to, że wiosna zbliża się wielkimi krokami, aktorka wybrała się na wizytę w salonie fryzjerskim, w którym przeszła metamorfozę. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Włos okiełznany, gorzej z charakterem. Wiosno, czekam na Ciebie! Dzięki @piotr.hull i @hullhair za włos sztos!

Stylista fryzur nie tylko mocno podciął jej końcówki i grzywkę, ale i zadbał o odświeżenie koloru. Z uwagi na to, że lada moment zza chmur zacznie wyglądać słońce, zdecydował się zrobić kilka jaśniejszych refleksów, dzięki czemu stylizacja nie jest nudna.

Pod publikacją aż roi się od komplementów:

  • Maja Hirsch: Elegancja proszem Pani.
  • U la la. Wyglądasz kapitalnie!!
  • Ma Pani świetną fryzurę.
  • Ale ładnie.
  • Przepięknie... Z drugim okiem to już byłaby masakracja.. Więc dobrze to jest dozowane.

Nie sposób nie zgodzić się z fanami Aleksandry.

Aleksandra Popławska
Aleksandra Popławska
Aleksandra Popławska
Aleksandra Popławska
Aleksandra Popławska
Aleksandra Popławska
Aleksandra Popławska
Aleksandra Popławska
Aleksandra Popławska
Aleksandra Popławska
Aleksandra Popławska
Aleksandra Popławska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także