NewsyAleksandra Kwaśniewska na Marszu Wolności. Córka prezydenta maszeruje w towarzystwie znanego projektanta

Aleksandra Kwaśniewska na Marszu Wolności. Córka prezydenta maszeruje w towarzystwie znanego projektanta

Ola Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski
Ola Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski
04.06.2023 15:15

Aleksandra Kwaśniewska dorastała na oczach całego kraju. Jako nastolatka została córką polskiego prezydenta. Do dziś jej osoba wzbudza zainteresowanie.

Kariera Aleksandry Kwaśniewskiej

Choć Aleksandra Kwaśniewska ukończyła studia na wydziale psychologii, nigdy nie pracowała w zawodzie. Niewiele osób wie, że córka prezydenta jest instruktorką salsy. Ukończyła także kurs projektowania wnętrz na warszawskiej ASP. Pisze także teksty piosenek. Wydaje się, że Aleksandra ma bardzo dużo różnych zainteresowań i lubi uczyć się nowych rzeczy.

Najwięcej osób kojarzy Aleksandrę z prowadzenia programów telewizyjnych. Najbardziej znany był ten, w którym brała udział także jej mama, Jolanta Kwaśniewska, Matki i córki, czyli rodzinny galimatias, ale widzowie pamiętają także Małą czarną i Niedzielę słodko-Kwaśniewską.

Niedawno Ola wróciła do pracy w TVN Style i jest współprowadzącą talk show Miasto kobiet.

Aleksandra Kwaśniewska na Marszu Wolności

Na marszu wolności nie mogło zabraknąć także Aleksandry Kwaśniewskiej. Jak widać, świętowanie urodzin jej mamy już się zakończyło i gwiazda mogła pojawić się na ulicach Warszawy wraz z innymi uczestnikami marszu. Dla zaakcentowania swojej tam obecności, zamieściła krótki filmik w relacji. Prezydentówna założyła ciemne okulary i czerwoną sukienkę w stylu sportowej elegancji. Ma ze sobą polską flagę, którą z radością wymachuje.

Aleksandra Kwaśniewska nie jest na marszu sama. W relacji oznaczyła Łukasza Jemioła. Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości, to właśnie on pojawia się za plecami Oli Kwaśniewskiej i wesoło macha rękami.

Najwyraźniej marsz stał się nie tylko deklaracją poglądów politycznych, ale także możliwością spotkania się ze znajomymi. Jesteście zaskoczeni faktem, że Kwaśniewska wzięła w nim udział?

Aleksandra Kwaśniewska, Łukasz Jemioł
Aleksandra Kwaśniewska, Łukasz Jemioł
Aleksandra Kwaśniewska, Łukasz Jemioł
Aleksandra Kwaśniewska, Łukasz Jemioł
Ola Kwaśniewska z mamą
Ola Kwaśniewska z mamą
Ola Kwaśniewska
Ola Kwaśniewska
Tak mieszkają Ola Kwaśniewska i Kuba Badach
Tak mieszkają Ola Kwaśniewska i Kuba Badach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także