Dla mnie sympatia widzów TVN-u jest bardzo bardzo miła. Ja ją bardzo lubię (...) Pani mnie ostatnio zaczepiła na Pradze i powiedziała Kobieto, ty jesteś taka ciepła, że masakra - wyznała Aleksandra Konieczna.
Konieczna opowiedziała również, że po wygranej w Gdyni otrzymała wiele ciepłych słów od ekipy z Na Wspólnej. My również dołączamy się do gratulacji!