NewsyRozstanie Zamachowskich. Była żona Zbigniewa wkracza do gry. Na oczach całej Polski wtrąciła swoje trzy grosze

Rozstanie Zamachowskich. Była żona Zbigniewa wkracza do gry. Na oczach całej Polski wtrąciła swoje trzy grosze

Aleksandra Justa
Aleksandra Justa
Zuza Maciejewska

24.03.2021 11:00, aktual.: 24.03.2021 13:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zbigniew Zamachowski, zanim zaczął się spotykać ze swoją aktualną żoną Moniką, dwa razy stawał na ślubnym kobiercu. Z drugą żoną, Aleksandrą Justą rozwiódł się w 2012 roku. Byli małżonkowie mają czworo dzieci: Marię Antoniego, Tadeusza i Bronisławę. Aktor wziął na siebie winę za rozpad związku. Zgodził się płacić wysokie alimenty, które wynoszą ponad 10 tysięcy złotych.

Aleksandra Justa komentuje rozstanie Zbigniewa i Moniki Zamachowskich

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson pobrali się w 2014 roku. Przez kolejne lata tworzyli zgrany duet i wydawało się, że razem są bardzo szczęśliwi. Kilka dni temu media obiegły niespodziewane wieści, które głoszą, iż małżonkowie postanowili się rozstać.

Aktor wyprowadził się z domu, na czym przyłapali go paparazzi. Zrobili mu kilka zdjęć, gdy w towarzystwie syna wynosił z mieszkania cenne dla siebie rzeczy. Wśród nich było m.in. pianino, które kupiła mu żona.

Co jakiś czas do kolorowej prasy docierają nowe fakty. Tak jak w środowy poranek, gdy na łamach Faktu pojawiły się słowa Moniki Zamachowskiej, które mogłyby wskazywać, że już nie ma czego ratować:

Pracuję nad tym, by zrozumieć, że kochać to znaczy pozwolić odejść – powiedziała Faktowi wyraźnie zasmucona Zamachowska.

Tego samego dnia Pomponik opublikował wypowiedź Aleksandry Justy, byłej żony Zamachowskiego. W rozmowie z portalem podkreśliła, że Zbigniew nie zerwał kontaktu z rodziną, ich dom stoi więc dla niego otworem:

Zbyszek nigdy nie zerwał kontaktu z rodziną. Mimo rozwodu jesteśmy w dobrych relacjach, a drzwi naszego rodzinnego domu w Pęcicach są dla niego zawsze otwarte – komentuje Aleksandra Justa, była żona aktora.

Portal podaje, że Zamachowscy rozstali się już dwa miesiące temu. Wówczas aktor przeniósł się do małego mieszkania w centrum Warszawy:

Jak udało nam się dowiedzieć, rozstanie Zamachowskiego z byłą prezenterką TVP nastąpiło już dwa miesiące temu. Aktor wynajął sobie wtedy małe mieszkanie w centrum Warszawy i tam pracował online ze studentami warszawskiej Akademii Teatralnej, przygotowując się również do nowych ról.

Pomponik dodaje, że aktor bardzo się zdenerwował, gdy dostrzegł paparazzi towarzyszących mu podczas wyprowadzki. Podobno zrozumiał, że ktoś bliski musiał ich o tym poinformować.

scena z: Aleksandra Justa,Aleksandra Justa i Małgorzata Domagalik Małgorzata Domagalik, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Aleksandra Justa,Aleksandra Justa i Małgorzata Domagalik Małgorzata Domagalik, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
Aleksandra Justa straciła pracę w "Na Wspólnej"
Aleksandra Justa straciła pracę w "Na Wspólnej"
Obraz
Monika Zamachowska i Zbyszek Zamachowski
Monika Zamachowska i Zbyszek Zamachowski
Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska na premierze Bad Boy
Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska na premierze Bad Boy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także