NewsyAleksandra Domańska urodziła. Pokazała intymne zdjęcie z maleństwem. Internauci ruszyli z gratulacjami

Aleksandra Domańska urodziła. Pokazała intymne zdjęcie z maleństwem. Internauci ruszyli z gratulacjami

Aleksandra Domańska urodziła
Aleksandra Domańska urodziła
Magda Kwiatkowska
05.10.2021 10:40, aktualizacja: 05.10.2021 16:01

Aleksandra Domańska największą popularność zdobyła dzięki serialowi O mnie się nie martw. Wcieliła się w nim w jedną z głównych ról, dzięki której w krótkim czasie zdobyła grono wiernych fanów. Krótko po tym została zaproszona do udziału w programie Ameryka Express. Bez trudu pokonała swoich rywali.

Aktorka jest bardzo aktywna w social mediach. Jej profil na Instagramie obserwowało już blisko 240 tysięcy osób, jednak ona w pewnym momencie postanowiła zniknąć. Bez słowa wyjaśnienia zniknęła, pozostawiając po sobie jedynie krótki komunikat:

Dziękuję, do widzenia.

Po krótkie przerwie utworzyła drugie konto (@domanska_naprawde), gdzie pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne. Właśnie pochwaliła się, że została mamą.

Aleksandra Domańska jest w ciąży

O tym, że Domańska jest w ciąży, jako pierwszy poinformował serwis Plotek. Jak ustalił, gwiazda nieco pokrzyżowała plany producentów serialu Mecenas Porada, w którym gra główną rolę, którzy nie przewidzieli, że może w międzyczasie zajść w ciążę.

Produkcja ma pewien problem, bo latem miały ruszyć zdjęcia do drugiej transzy serialu „Mecenas Porada”, gdzie Ola gra główną rolę. A wtedy jej ciąża będzie już widoczna. Ale wszyscy jej gratulują na planie i cieszą się razem z Olą – zdradza Plotkowi jeden z pracowników produkcji serialu.

Gwiazda przez kilka kolejnych miesięcy nie potwierdzała tych doniesień. Po tym, jak wróciła na Instagram, zakomunikowała fanom, że już wkrótce zostanie mamą.

Teraz myśle sobie what the kur*a f*ck. Gdzie moje pomysły? Gdzie jakaś twórczość proszę ja Ciebie. Czy zawsze zostanę już taka? O Bogini jeszcze 2 lata temu wymyślałam i montowałam i to było dobre i miłe i jasne. CO DZIEJE SIĘ PYTAM SIĘ I CZY KTOŚ TU JESZCZE TAK MA? ZŁOTE RADY? SŁOWA OTUCHY? CZY MOŻE CIĄŻA MA TO DO SIEBIE? MÓWCIE MI! Tymczasem płynę dalej z prądem rzeki mętnej.

Aleksandra Domańska urodziła

Aleksandra Domańska urodziła, o czym poinformowała na Instagramie. Udostępniła czarno-białe zdjęcie, na którym karmi maleństwo piersią. Dołączyła wzruszający opis:

Najdroższa najbliższa i nieznajoma. Siedzę obok Ciebie na łóżku, gdy tripujesz na bólu cała spocona i słaba. Jestem tam ja i wszystkie wnuczki wszystkich czarownic, których nie udało im się spalić. Kładę chłodne ręce na Twoich spiętych barkach i całuję zapłakane policzki. Nie mam Ci za wiele do powiedzenia. Jesteś dzielna. I nie- nie mówię tu o Tobie jako mamie (to zdjęcie może tak sugerować), bo może mamą nie jesteś, lecz przede wszystkim o Tobie jako Tobie! Niezależnie od tego co podpowiada Ci Twój umysł jesteś super dzielna. Nie obchodzi mnie ile błędów popełniłaś Twoim zdaniem, lub ile osiągnęłaś lub czego nie osiągnęłaś, czy się odważyłaś czy się nie odważyłaś, boisz się lub nie boisz, umiesz nie umiesz, zdobyłaś nie zdobyłaś… Jesteś. Może niech to na dziś wystarczy? Że jesteś. Jestem. Jestem. Jestem Tobą, Ty mną. Jedną rękę kładę na splocie słonecznym, drugą na sercu. Wdech, wydech, wdech, wydech. Niech płyną przeze mnie wszystkie emocje. Każda przynosi coś innego i każda mija. Po to, żeby zaraz wrócić. I takie to życie. I tak w koło Macieju. You go girl!!! You kurde GO GIRL!!! YOU GO GIRL DO JASNEJ CHOLERY!!!!! A jak jeszcze nie czujesz, żeby GO TO PO PROSTU STAY I CHU* Widocznie jeszcze nie czas. Ty wiesz najlepiej. Jestem. Jesteś. I niech to wystarczy na dziś. Dziękuję Tobie i mnie i Tobie Mamo.

Internauci ruszyli z gratulacjami. Podzielają szczęście świeżo upieczonej mamy.

Kto jest partnerem Aleksandry Domańskiej?

Gwiazda niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, a tym bardziej o związkach. Wiadomo jedynie, że w 2020 roku zakończyła kilkuletni związek. W jednym z wywiadów przyznała, że była przekonana o tym, że to ten jedyny. Rzeczywistość jednak szybko uświadomiła jej, jak bardzo się myliła.

Myślałam, że będziemy razem do końca życia. Stało się jednak inaczej, a ja kompletnie nie mogłam sobie z tym poradzić. […] Problem polegał na tym, że on nie radził sobie z moim zawodem, z tym że np. całuję się z kimś na planie. Zazdrość i strach zabrały mu całą energię – mówiła w „Glamour”.

Pewne jest jednak to, że obecnie Aleksandra jest szczęśliwa u boku innego mężczyzny. Mimo że nie zdradziła, z kim się obecnie spotyka, ostatnio opublikowała na swoim profilu wspólne zdjęcie z partnerem. Znajdziecie je w naszej galerii.

 • Aleksandra Domańska ścięła sobie grzywkę
 • Aleksandra Domańska
 • Aleksandra Domańska urodziła
 • Aleksandra Domańska w sesji
 • Aleksandra Domańska w sesji
 • Aleksandra Domańska potwierdza ciąże
 • Aleksandra Domańska pożegnała się z IG
 • Aleksandra Domańska w sesji
 • Aleksandra Domańska pokazała ciążowy brzuszek
 • Aleksandra Domańska w nowym serialu
 • Aleksandra Domańska urodziła
 • Aleksandra Domańska
[1/12] Aleksandra Domańska ścięła sobie grzywkę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także