NewsyAleksandra Domańska o mrokach aktorstwa. Zrezygnowała z marzeń

Aleksandra Domańska o mrokach aktorstwa. Zrezygnowała z marzeń

Aleksandra Domańska (fot. KAPiF)
Aleksandra Domańska (fot. KAPiF)
28.10.2023 17:18

Jeszcze do niedawna mogliśmy ją często oglądać na ekranie, w szczególności w produkcjach komediowych. Los jednak chciał, że Aleksandra Domańska podążyła zupełnie inną drogą. Aktorka zrezygnowała z dalszego rozwoju swojej kariery i obecnie realizuje się przede wszystkim jako influencerka. Co skłoniło ją do tej decyzji?

Aleksandra Domańska i mroki aktorstwa

Na samym początku Domańska była pozytywnie nastawiona do aktorstwa, także dzięki udziałowi w teatrze. Po tym, jak ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie, często można było zobaczyć ją na scenie. Potem nadszedł czas na pierwsze kroki w telewizji.

Aktorka nie ukrywa, że kierowały nią szlachetne idee. Chciała brać udział w ambitnych projektach, które miały szanse na poczynienie realnych zmian.

Wydaje mi się, że jak szłam do szkoły teatralnej to miałam takie poczucie, że chciałabym robić filmy ważne, bo na tym polega sztuka - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Życie szybko zweryfikowało jednak nadzieje Domańskiej i okazało się, że realizacja marzeń wiąże się z trudnościami nie do przeskoczenia. W grę wchodziły także przeszkody finansowe.

Okazuje się jednak, że nie na tym świat stoi i często jeżeli ktoś chce pracować w zawodzie i opłacić rachunki, to bierze projekty, które nijak go wewnętrznie interesują czy też z perspektywy artystycznej - stwierdziła ze smutkiem.

Domańska na Instagramie

Obecnie Aleksandra Domańska skupia się przede wszystkim na swojej działalności influencerskiej. Na obserwowanym przez 133 tys. osób profilu instagramowym dzieli się fragmentami swojego życia z szerszą widownią.

Aleksandra Domańska  - Bestsellery Empiku
Aleksandra Domańska - Bestsellery Empiku
Aleksandra Domańska - Orły 2022
Aleksandra Domańska - Orły 2022
Aleksandra Domańska  - wiosenna ramówka Polsatu | fot. AKPA
Aleksandra Domańska - wiosenna ramówka Polsatu | fot. AKPA
Aleksandra Domańska - XIV gala Bizneswoman Roku (fot. AKPA)
Aleksandra Domańska - XIV gala Bizneswoman Roku (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także