NewsyGwiazda "Klanu" miała wypadek za granicą. Spadła z dużej wysokości. Już została przetransportowana do Polski

Gwiazda "Klanu" miała wypadek za granicą. Spadła z dużej wysokości. Już została przetransportowana do Polski

Aldona Orman
Aldona Orman
Elwira Szczepańska

24.02.2023 18:40, aktual.: 24.02.2023 19:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klan to najdłużej emitowana telenowela w Polsce. Na ekranach telewizorów zadebiutowała 22 września 1997 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie pojawiają się nowe sezony serialu, na którym wychowują się kolejne pokolenia widzów. Produkcja opowiada o losach wielopokoleniowej rodziny Lubiczów, w której życiu nie brakuje różnych zwrotów akcji.

Swoją karierę w tasiemcu zaczynało wiele gwiazd, które od najmłodszych lat są związane z show-biznesem. Wśród nich jest między innymi Agnieszka KaczorowskaJulia Królikowska, która gra tam od pierwszych dni życia, a także Kaja Paschalska, która na plan trafiła, mając kilka lat. Wśród obsady są też doświadczeni aktorzy jak Aldona Orman.

Aldona Orman: dlaczego wyjechała do Albanii?

Aldona Orman współpracowała z Teatrem Kwadrat, Teatrem Polskim we Wrocławiu, Ludowym w Krakowie, a także Atlantis w Warszawie. Ale widzom znana jest przede wszystkim jako aktorka serialowa. Pojawiła się w Pierwszej miłości, Glinie, Na dobre i na złe czy Barwach szczęścia. Największą popularność zdobyła wcielając się w rolę Barbary Milewskiej w Klanie.

Aldona Orman z Klanem związana jest od 2000 roku (z przerwą w latach 2004-2012). Aktorka pracuje również na planie Domu wybranych. Kolejne sceny miały powstać w Albanii. Niestety podróż skończyła się bardzo niefortunnie.

Aldona Orman miała wypadek i została przetransportowana do Polski

Aldona Orman relacjonowała fanom swoją podróż do Tirany. Do stolicy Albanii poleciała z przesiadką w Wiedniu i tak samo była zmuszona stamtąd wrócić. Niestety wyjazd nie zakończył się do niej dobrze. Poinformowała, że miała wypadek.

Wracam z Tirany na wózku, tu mnie pani wiezie, jestem już na lotnisku w Wiedniu. Dobrze, że już jestem w Europie, nie w tej dziwnej Tiranie, tam działy się bardzo dziwne rzeczy. Miejcie miły dzień i nie spadajcie z 3 metrów, tak jak ja ze sceny wczoraj, bo scena była nieoznaczona i nikt się tym nie interesował.

Już wcześniej aktorka miała pecha - na lotnisku w Wiedniu linie lotnicze zgubiły jej bagaż i na miejsce pracy dotarła bez niego.

Po nieudanym locie do Albani, ponieważ nie doleciał ze mną bagaż, niestety został w Wiedniu( wina linii lotniczych) Zaczynamy kolejny dzień zdjęciowy do @domuwybranych. Praca wre. Pięknego dnia Wam życzę Kochani. Dziękuję za pomoc i wsparcie w niemiłej niespodziance, swoimi rzeczami wszystkim kolegom, a przede wszystkim @dominikakryszczynska, gdy okazało się, że walizki nie ma, a sklepy zamknięte i nic nie można kupić - napisała.

Mamy nadzieję, że Aldona Orman szybko wróci do zdrowia.

Aldona Orman na premierze sztuki Biali heteroseksualni mężczyźni
Aldona Orman na premierze sztuki Biali heteroseksualni mężczyźni
Aldona Orman na gali Skrzydła Ekologii
Aldona Orman na gali Skrzydła Ekologii
Aldona Orman miała wypadek
Aldona Orman miała wypadek
Aldona Orman - 70-lecie TVP
Aldona Orman - 70-lecie TVP
Aldona Orman - premiera sztuki "Wariatkowo Sp. z o.o."
Aldona Orman - premiera sztuki "Wariatkowo Sp. z o.o."
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także