Nie jest tajemnicą, że zima w Polsce potrafi dać się we znaki. Choć w ostatnich latach bywa dużo łagodniejsza niż 10 czy 15 lat temu, w tym roku nie brakowało śniegu i niskich temperatur. Chronienie się przed zimnem jest pierwszym instynktem, ale można to przecież robić w dużo bardziej stylowy sposób niż chowając się pod bezkształtnymi puchowymi kurtkami i kominiarkami. Spójrzcie tylko na Agnieszkę Woźniak-Starak.
Gwiazdę Big Brothera i Ameryka Express paparazzi przydybali w towarzystwie męża na mieście. Nie sposób nie docenić jej przepięknej zimowej stylizacji. Agnieszka przed chłodem chroniła się przy pomocy ciepłego płaszcza w karmelowym odcieniu, do którego dobrała futrzaną czapę w niemal identycznym kolorze. Spod płaszcza wystawał gruby szary sweterek, który dziennikarka skompletowała z szarym, bardzo szerokim szalikiem. Stylizację uzupełniła czarnymi botkami w najmodniejszym w tym sezonie fasonie, nie zabrakło również skórzanej, pikowanej czarnej torby na ramię ze złotymi zdobieniami.
W takim stroju zima nie jest straszna. Agnieszka na pewno nie musiała się martwić niskimi temperaturami. ;)