Przypomnijmy, że gwiazda jako jedna z pierwszych, zastąpiła ciężarną Magdę Mołek. W sobotę Agnieszka ponownie wcieliła się w rolę prowadzącej Dzień Dobry TVN. Dziennikarka zachwyciła widzów swoim zjawiskowym wyglądem, zakładając widowiskowo krótką mini. Piękne nogi żony Piotra Staraka grały pierwsze skrzypce!
To nie wszystko, po zakończeniu śniadaniówki gwiazda przebrała się w młodzieżowy look. Czekający na nią paparazzi mogli podziwiać Agnieszkę w bardzo modnych podartych jeansach oraz w sportowej koszulce z nadrukiem.
W której odsłonie Agnieszka podoba się Wam bardziej?