Paparazzi przyłapali ją niedawno na spędzaniu leniwego popołudnia w towarzystwie koleżanki. Wiadomo, że babskie spotkanie to nie uroczysty wieczór, więc stylizacja Agnieszki była luźna i wygodna, ale i tak prezentowała się naprawdę świetnie. Cała w czerni i szarościach, w płaszczu z rozcięciami i naprawdę interesujących spodniach wyglądała fantastycznie, ale w tym zestawie pierwsze skrzypce grały buty. Nie tylko - pomijając okulary - były jedynym mocnym akcentem kolorystycznym w całym outficie, ale również skutecznie przyciągały wzrok. Kwiatowy wzór i elektryzująco czerwone sznurowadła będą królowały tej wiosny, nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.
Podoba wam się taki look? Czy może coś byście w nim zmienili?