Nowy duet prowadzących na antenie zadebiutował w poniedziałek, 14 września. Woźniak-Starak poruszyła widzów. Gdy zapowiadała gwiazdy odcinka, zanuciła fragment jednej z piosenek:
Agnieszka Woźniak-Starak zadebiutowała w DDTVN. Jaką stylizację wybrała?
Gdy światła kamery zgasły, panie opuściły studio Dzień Dobry TVN. Przed budynkiem czekali na nich fotoreporterzy, którzy próbowali zrobić jak najlepsze zdjęcia. Agnieszka Woźniak-Starak chwilę pozowała przed obiektywami paparazzi, którzy osaczyli ją niczym gwiazdę Hollywood. Zaprezentowała swoją piękną stylizację.
Dziennikarka wybrała jeansową koszulę, którą połączyła z niebieskimi spodniami. Sięgnęła po długi, ciemny płaszcz. Włożyła jasne botki na delikatnym obcasie. Wybrała dużą torebkę. Gwiazda postawiła na rozpuszczone włosy i zakryła twarz okrągłymi okularami przeciwsłonecznymi.
Jak Wam się podoba w takim wydaniu? My uważamy, że prezentuje się świetnie.