Włodarczyk ostatnio zmieniła swoją fryzurę. Agnieszka Włodarczyk została blondynką. Dodało to jej uroku i pięknie rozświetliło jej twarz. Oprócz fryzury naszą uwagę zwrócił kolorowy, wzorzysty bomber i kolczyki, do której dobrała jeansy, srebrne szpilki i czerwoną torebkę na łańcuszku.
Jak podoba Wam się w takim wydaniu? Prawda, że piękna z niej kobieta?