Włodarczyk zdradziła nam jak wyglądały kulisy sesji, która powstawała w czasie największych upałów, a oni musieli pozować w zimowych butach.
Było bardzo sympatyczne. Był to jeden z cieplejszych dni tego lata, a nasze stylizacje szły w kierunku zimy, czyli kurtki i płaszcze. To była jedyna, maleńka niedogodność, ale mieliśmy fajnego busa z klimatyzacją, wiec nie odczuliśmy tego - mówi aktorka.
Praca na planie przebiegła bardzo szybko. Producenci reklamy zrobili tylko 10 zdjęć i ze wszystkim zmieścili się w jednym dniu.
Więcej tutaj