NewsyAgnieszka Włodarczyk nie chce pożyczać pieniędzy znajomym? "Czasem wychodzę na zołzę"

Agnieszka Włodarczyk nie chce pożyczać pieniędzy znajomym? "Czasem wychodzę na zołzę"

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk
05.01.2024 09:56

Agnieszka Włodarczyk może mówić o wielkim życiowym sukcesie. Choć nie ma na swoim koncie wielu pierwszoplanowych ról, kreacje w takich hitach jak "Sara", "13 posterunek" czy "Plebania" uczyniły z niej jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Obecnie spełnia się jako influencerka i chętnie chwali luksusowym życiem u boku Roberta Karasia. Nieoczekiwanie Agnieszka postanowiła poruszyć temat pożyczania pieniędzy.

Agnieszka Włodarczyk o pieniądzach. Nie udziela przyjaciołom pożyczek?

Agnieszka Włodarczyk często odpowiada na pytania fanów. Tym razem za pośrednictwem Instagrama to aktorka postanowiła zapytać swoich wielbicieli o to, jak podchodzą do kwestii pożyczania pieniędzy.

Czy zdarzyło wam się pożyczyć komuś pieniądze? Lubicie pożyczać? (...) Czy potem musicie się upominać o zwrot i źle się z tym czujecie? Przyjmujecie wymówki, że teraz nie mają, ale oddadzą za miesiąc/ dwa? Czy znajomość się przez to kończy, bo na koniec dnia to wy wychodzicie na ch.., że się upominacie? Temat niewygodny, ale warto go podjąć — stwierdziła.

Aktorka przyznała, że nigdy nie została oszukana, choć zdarzyło jej się otrzymywać zwroty pożyczek z opóźnieniem. Obecnie postawiła granicę i nie pożycza pieniędzy, żeby uniknąć podobnych problemów. Przyznała, że czasem przez to "wychodzi na zołzę".

Ja na szczęście nie trafiłam na taką sytuację, zawsze wszyscy mi oddawali, chociaż nie zawsze w terminie. Teraz po prostu nie pożyczam. Może czasem wychodzę na zołzę, ale przynajmniej śpię spokojnie. Jestem zdrową egoistką… - podsumowała.

Fani Agnieszki chętnie podjęli temat, a nawet dziękowali gwieździe za to, że go poruszyła. Nie wszyscy jednak podzielają jej opinię w kwestii pożyczania pieniędzy.

Agnieszka Włodarczyk nie pożycza pieniędzy. Fani komentują podejście aktorki

Pod postem, w którym Agnieszka Włodarczyk wyraziła swoją opinię na temat pożyczania pieniędzy, rozgorzała dyskusja. Zdaniem wielu osób nie ma nic złego w pomocy innym, a pożyczki często pozwalają rozwiązać duże problemy.

Gdyby nikt nie pożyczał mojej mamie, nie mielibyśmy za co jeść na końcówce miesiąca. Oddawała, ale i tak zawsze nie starczało w kolejnym miesiącu. Także dziękuje wszystkim, którzy pożyczają! Bez takich osób chodziłabym wówczas głodna — napisała jedna z internautek.

Nie brakowało jednak opinii fanów Włodarczyk, którzy w pełni zgadzają się z jej podejściem. Część z nich pożyczanie pieniędzy uważa za nierozsądne.

Zdarzyło mi się i zostałam delikatnie mówiąc okradziona z własnych pieniędzy (...) Chcesz stracić kumpla, pożycz mu kasę. Przerabiałam to w rodzinie. Więcej nie będę — czytamy.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Obraz
Agnieszka Włodarczyk (Instagram)
Agnieszka Włodarczyk (Instagram)
Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także