Dziś w warszawskim Multikinie odbyła się uroczysta premiera filmu "Disco polo" z Tomaszem Kotem w roli głównej.
Na imprezę przyszli prawie wszyscy aktorzy grający w tej produkcji. Oprócz nich przybyło wiele innych osób związanych z muzyką jak np. Patrycja Markowska.
Na widowni dostrzegliśmy również Agnieszkę Szulim z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, Borysa Szyca, Marysię Sadowską, Tomasza Kammela, Beatę Sadowską i wiele innych.
Zapraszamy do galerii.