NewsyAgnieszka Sienkiewicz z gwiazdą "M jak miłość" na ślubnym kobiercu. W bogato zdobionej sukni wygląda jak księżniczka

Agnieszka Sienkiewicz z gwiazdą "M jak miłość" na ślubnym kobiercu. W bogato zdobionej sukni wygląda jak księżniczka

Agnieszka Sienkiewicz
Agnieszka Sienkiewicz
Krystyna Miśkiewicz

19.05.2021 16:40, aktual.: 20.05.2021 00:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Sienkiewicz to jedna z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Gwiazda dała się poznać szerszej publiczności dzięki swojemu udziałowi w serialu M jak Miłość. Teraz należy do jednych z najbardziej zapracowanych aktorek serialowych. Od kilku sezonów regularnie pojawia się na planie serialu Przyjaciółki, który stał się wielkim hitem stacji Polsat. Opowieść o czterech mieszkankach stolicy, które znają się od wielu lat i dzielą ze sobą wszystkie szczęśliwe chwile i liczne troski z miejsca podbił serca widzów. Dzięki tej produkcji Agnieszka wdarła się na szczyt popularności.

Gwiazda wspaniale ułożyła także swoje życie rodzinne. Od wielu lat jest szczęśliwą żoną łódzkiego biznesmena Mikołaja Gauera. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami w 2017 roku. Dopiero po ceremonii wiadomo było, że śliczna gwiazda postanowiła sformalizować swój związek. Jak do tej pory pokazała niewiele zdjęć z tego ważnego dnia.

Agnieszka Sienkiewicz w sukni ślubnej

Agnieszka od kilku lat wciela się w serialu Przyjaciółki w zabawną i rezolutną Dorotkę. Chociaż na samym początku przyjęła rolę czarnego charakteru, który rozbił małżeństwo jednej z głównych bohaterek, w którą wciela się Małgorzata Socha, to z biegiem czasu okazało się, że widzowie bardzo ją polubili.

Wątek tej postaci bardzo się rozwinął i teraz ma jedynie pozytywny wydźwięk, a przebojowa bohaterka zyskała wierne grono fanów, którzy nie wyobrażają sobie, by mogło jej zabraknąć na ekranie. Dzięki tej postaci Agnieszka może liczyć na zainteresowanie prasy.

Praca na planie serialu jest bardzo wymagająca, a aktorka nawet będąc w ciąży i tuż po porodzie nie zamierzała brać długiego urlopu. W lipcu 2019 roku po raz drugi została mamą, a maleńka córeczka towarzyszyła jej na nagraniach. Produkcja doczekała się już siedemnastu sezonów, co jest dowodem na to, że widzowie cały czas nie mają dość.

W finałowym odcinku tej serii będziemy świadkami ślubu, który postać odgrywana przez Sienkiewicz weźmie ze swoją wielką miłością, w którą wciela się Kacper Kuszewski, znany z roli Marka Mostowiaka w M jak Miłość. Przebojowa Dorotka z miejsca zakochała się w skromnym hydrauliku Sławku, chociaż na samym początku nikt nie przypuszczał, że tych dwoje może połączyć coś więcej, a już na pewno, że staną przed ołtarzem.

Finałowy odcinek i Agnieszkę Sienkiewicz w sukni ślubnej przepięknie zdobionej cekinami i wyszywanej koralikami, która jest kwintesencją kobiecości, zobaczycie na ekranie już 20 maja o godzinie 21.05 na antenie Polsatu. Sukienka w stylu księżniczki pięknie podkreśliła urodę i figurę aktorki.

Kacper Kuszewski w roli pana młodego prezentował się niemniej elegancko. Zdjęcia w naszej galerii.

  • Agnieszka Sienkiewicz i Kacper Kuszewski w serialu Przyjaciółki
  • Agnieszka Sienkiewicz i Kacper Kuszewski w serialu Przyjaciółki
  • Agnieszka Sienkiewicz w serialu Przyjaciółki
  • Agnieszka Sienkiewicz w serialu Przyjaciółki
  • Agnieszka Sienkiewicz i Kacper Kuszewski w serialu Przyjaciółki
  • Agnieszka Sienkiewicz w serialu Przyjaciółki
  • Kacper Kuszewski w serialu Przyjaciółki
  • Agnieszka Sienkiewicz i Kacper Kuszewski w serialu Przyjaciółki
[1/8] Agnieszka Sienkiewicz i Kacper Kuszewski w serialu Przyjaciółki
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także