ExclusiveAgnieszka Sienkiewicz o powrocie do serialu "Przyjaciółki". Pojawiła się jasna deklaracja aktorki. I po tajemnicy [WIDEO]

Agnieszka Sienkiewicz o powrocie do serialu "Przyjaciółki". Pojawiła się jasna deklaracja aktorki. I po tajemnicy [WIDEO]

Agnieszka Sienkiewicz
Agnieszka Sienkiewicz
07.02.2023 13:00, aktualizacja: 07.02.2023 14:14

Agnieszka Sienkiewicz to aktorka, która w zawodzie zadebiutowała kilkanaście lat temu. Najpierw sporą popularność przyniósł jej serial M jak Miłość. Tam wcieliła się w Kasię, czyli partnerkę Marcina Chodakowskiego, którego gra Mikołaj Roznerski. Po pewnym czasie pożegnała się telenowelą, która sprawiła, że zaczęli upominać się o nią kolejni producenci.

Grupę wiernych fanów zawdzięcza ona także serialowi Przyjaciółki. Tam zagrała rezolutną i zabawną Dorotę, która na samym początku jawiła się jako czarny charakter. Z czasem jej wątek rozbudowano i stała się jedną z tytułowych bohaterek. Losy serialowej postaci do reszty wciągnęły widzów, a ci śledzili z zaciekawieniem to, co wydarzy się w telenoweli Polsatu.

Z czasem jednak Agnieszka podjęła decyzję o tym, aby rozpocząć nowe projekty i pożegnać się z rolą Doroty. Nie da się ukryć, że dla wielu fanów był to cios prosto w serce, ponieważ sceny z jej udziałem należały do niezwykle zabawnych i wprawiały widzów w dobry nastrój. Czy gwiazda planuje jeszcze wrócić na plan Przyjaciółek?

Agnieszka Sienkiewicz o powrocie do serialu Przyjaciółki

Serial Przyjaciółki to niekwestionowany hit stacji Polsat, który w ramówce pojawia się już od ponad dekady. Nic więc dziwnego, że fani mocno przyzwyczaili się do obecności Agnieszki na ekranie. Po tym, jak zdecydowała się pożegnać z produkcją zaangażowała się w nowy serial Bracia. O tym, na co czeka najbardziej w wiosennej ramówce Polsatu gwiazda opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Czekam najbardziej na serial Bracia, w którym gram, bo jestem szalenie ciekawa tego projektu. Jeszcze nie widziałam, ale jestem bardzo dumna z tej naszej pracy i mam nadzieję, że efekt będzie zadowalający, fajny i ciekawy.

Czy jest szansa, że powróci do serialu Przyjaciółki?

Nie, dziewczyny sobie świetnie radzą, wiem, że są nowe koleżanki, nowe bohaterki. Ja zaczęłam nowy etap jeśli chodzi o tę pracę zawodową. Nie ma szans na Przyjaciółki. Widz już też zaakceptował, że tej Doroty nie ma i trzeba iść dalej.

Jesteście fanami Agnieszki?

  • Agnieszka Sienkiewicz i Kacper Kuszewski w serialu Przyjaciółki
  • Agnieszka Sienkiewicz – Przyjaciółki, 16 sezon
  • Agnieszka Sienkiewicz i Kacper Kuszewski w serialu Przyjaciółki
  • Agnieszka Sienkiewicz w serialu Przyjaciółki
  • Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska, Agnieszka Sienkiewicz – Przyjaciółki, 16 sezon
  • Przyjaciółki odcinek 159, Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz)
  • scena z: Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska, Agnieszka Sienkiewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
[1/7] Agnieszka Sienkiewicz i Kacper Kuszewski w serialu Przyjaciółki
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także