NewsyAgnieszka Sienkiewicz masakruje film z Piotrem Adamczykiem! Nie zostawiła suchej nitki na produkcji: "Okropne!"

Agnieszka Sienkiewicz masakruje film z Piotrem Adamczykiem! Nie zostawiła suchej nitki na produkcji: "Okropne!"

Agnieszka Sienkiewicz
Agnieszka Sienkiewicz
Elwira Szczepańska
06.02.2023 21:20, aktualizacja: 06.02.2023 21:38

Agnieszka Sienkiewicz debiutowała w show-biznesie już kilkanaście lat temu, ale największą popularność zyskała rolą Dorotki w serialu Przyjaciółki. Gdy wystąpiła w produkcji, została również zaproszona do Tańca z gwiazdami i wygrała show. Jej kariera rozwija się świetnie, a ona cały czas pojawia się między innymi na deskach teatrów.

Czy wróci do uwielbianych przez widzów Przyjaciółek? O tym opowiedziała naszej reporterce.

Nigdy tego nie komentowałam, więc jesteście pierwsi, którym to powiem. Rzeczywiście, zrezygnowałam z serialu Przyjaciółki. Bardzo proszę widzów o wyrozumiałość. Ja tę rolę gram 10 lat. Poczułam, że nie dam z siebie już więcej tej postaci, że chcę spróbować powalczyć gdzieś o inne rzeczy i skupić się na projektach, które mam w głowie i już niedługo będą zrealizowane. Dać temu przestrzeń, czas. Więc wyjść z butów tej postaci. Już drugi sezon jest beze mnie i rzeczywiście te pytania były, ale na razie nic się nie zapowiada i myślę, że utknę na tym Zanzibarze z tym moim Sławkiem. Bawcie się dobrze przy serialu, dziewczyny dźwigają to super i dają sobie świetnie radę, więc zachęcam, aby dalej oglądać.

Prywatnie Sienkiewicz jest żoną łódzkiego biznesmena Mikołaja Gauera. Zakochani wzięli ślub 27 maja 2017 roku. Mają dwie córki: 6-letnią Zosię i 3-letnią Marię. Po urodzeniu drugiej z dziewczynek aktorka błyskawicznie wróciła do formy i do pracy.

W ramach spędzania czasu z dziewczynkami aktorka zabrała je do kina na reklamowany film animowany Zadziwiający kot Maurycy. Niestety wyjście okazało się niewypałem.

Agnieszka Sienkiewicz skrytykowała kreskówkę dubbingowaną przez Piotra Adamczyka

Agnieszka Sienkiewicz i Olga Kalicka wybrały się na kreskówkę Zadziwiający kot Maurycy. Produkcja miała niedawno swoją premierę, na której pojawił się także Piotr Adamczyk, który użyczył głównemu bohaterowi głosu. Produkcja jednak nie przypadła do jej do gustu. Jej opinię, która wyraziła w sieci, podzieliła koleżanka po fachu.

Nie! Okropne, bajka bez ograniczeń wiekowych, gdzie ciągle się biją, kościotrupy z kosami, teksty typu "stul dziób". Okropne! Wyszłyśmy z Olgą Kalicką z dziećmi w trakcie (nie tylko my). Dla mnie to przerażające, że tym karmi się nasze dzieci - napisała.

Olga Kalicka udostępniła recenzję Sienkiewicz na swoim instagramowym profilu. Słowa Agnieszki to prawdziwa miazga dla kreskówki reklamowanej przez Adamczyka.

Oprócz Piotra Adamczyka, w produkcji można usłyszeć także głos Jacka Kopczyńskiego czy aktorki Aleksandry Radwan.

Agnieszka Sienkiewicz recenzuje film animowany
Agnieszka Sienkiewicz recenzuje film animowany
Agnieszka Sienkiewicz – wiosenna ramówka Polsatu 2023
Agnieszka Sienkiewicz – wiosenna ramówka Polsatu 2023
Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer - premiera Za jakie grzechy
Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer - premiera Za jakie grzechy
Agnieszka Sienkiewicz z mężem i córkami
Agnieszka Sienkiewicz z mężem i córkami
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także