NewsyAgnieszka Radwańska jest w ciąży! Gwiazda ogłosiła wspaniałą wiadomość

Agnieszka Radwańska jest w ciąży! Gwiazda ogłosiła wspaniałą wiadomość

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt
Karol

31.01.2020 17:42, aktual.: 31.01.2020 17:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po miesiącach spekulacji wszystko stało się jasne. Agnieszka Radwańska jest w ciąży. Polska tenisistka, która ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów (m.in. finalistka Wimbledonu 2012, wiceliderka rankingu WTA oraz zwyciężczyni kończącego sezon turnieju WTA Finals w 2015 roku), spodziewa się pierwszego dziecka.

Agnieszka Radwańska w ciąży

Wspaniałą wiadomość gwiazda przekazała za pośrednictwem Instagrama, na którym zamieściła zdjęcie uroczych, pluszowych bucików, które są elementem wyprawki dla noworodka.

Przyszedł czas na nowy etap w życiu – napisała Radwańska, dodając serię hasztagów nawiązujących do jej stanu, m.in. wszystko mówiące hasło "będę mamą".

Ciąża Agnieszki Radwańskiej ucieszyła jej fanów, przyjaciół i znajomych z branży. Pod wpisem zaroiło się od gratulacji. Wszyscy sympatycy sportsmenki spieszą z serdecznościami. Symbolicznego "lajka" zostawiły m.in. Iwona Cichosz, Lenka Klimentova, Tomek Ciachorowski, Tomasz Hajto i Omenaa Mensah.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt zostaną rodzicami

Ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta odbył się 22 lipca 2017 roku o 15:30 w Krakowie, rodzinnym mieście gwiazdy. Do ołtarza poszła ubrana w kreację zaprojektowaną przez Agnieszkę Maciejak. Uroczysta msza święta odbyła się w bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa. Świadkami pary młodej byli najbliżsi – młodsza siostra Agnieszki, Urszula oraz starszy brat Dawida, Błażej.

Para o kulisach swojego związku opowiedziała kilka lat temu w magazynie Viva!. Dawid przez długi czas zabiegał o względy Agnieszki, ale ta je skutecznie odrzucała:

Chciałem zaprosić Agnieszkę, ale trochę się obawiałem. Już wtedy pracowaliśmy razem, a nasze uczucie zaczynało kiełkować. Z jednej strony myślałem, że to super dziewczyna i chciałbym, żebyśmy byli razem, a z drugiej miałem mnóstwo rozterek. Po pierwsze, wydawało mi się, że to może skomplikować nasze relacje zawodowe. A po drugie, myślałem, że ona jest nie dla mnie – zna ją cały świat, jest bardzo popularna, czyli jesteśmy z dwóch różnych światów. Zastanawiałem się, jak mógłbym zaimponować takiej dziewczynie.

Agnieszka Radwańska zapewniła, że w ich związku nikt nikim nie rządzi:

Nikt nigdzie nie rządzi. I w domu i w pracy jesteśmy partnerami. Tak samo jak z pozostałymi członkami mojej ekipy, mimo że mówią o mnie Szefowa (śmiech). Oczywiście każdy ma swoje zdanie, jakieś oczekiwania, czasem trzeba iść na kompromis.

Dziś tworzą jedną z  najpiękniejszych par w świecie sportu. Niebawem zostaną rodzicami. Gratulujemy.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt świętują drugą rocznicę ślubu
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt świętują drugą rocznicę ślubu
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt po ślubie
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt po ślubie
Ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta
Ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także