Agnieszka na szczęście nie należy do osób, które łatwo tracą hart ducha. W podpisie pod zdjęciem pokazała, że nie da się tak łatwo złamać:
Fani byli pod wrażeniem jej dobrego samopoczucia i życzyli szczęścia w naprawach:
- ? DWBAK poradzi sobie ze wszystkim ?
- To tylko sufit, wiadomo że pochłonie masę pracy w naprawie i kolejne pieniążki do wydania. Ale TO TYLKO SUFIT. Da się naprawić, wymienić. Za rok, albo i mniej nikt o tym nie będzie pamiętał. Ważne, że nikomu nic się nie stało, a pozytywna energia w Tobie nie umarła ? wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu na pełne obroty?
- Trzymam kciuki mocno,będzie dobrze ?
Mamy nadzieję, że ten parkiet jednak wytrzyma, a Agnieszka będzie na nim wirowała szybciej niż myśli. ;)