Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w samego Sylwestra przekazali fanom niesamowite nowiny. Świeżo upieczone małżeństwo, które "sakramentalne tak " powiedziało sobie pod koniec wakacji w słonecznej Toskanii, już niedługo zostanie rodzicami. Para wykorzystała koniec roku do ogłoszenia wesołej nowiny, pochwaliła się też zdjęciem, na którym Agnieszka sugestywnie podtrzymuje się za brzuszek:
Dziś świętujemy radosną nowinę???? Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy... W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko ❤️ i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań...Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi. Dziękujemy za wszystkie życzenia, które od Was otrzymujemy, ale teraz najważniejsze, aby Pelątko było zdrowe...tego nam Kochani życzcie!
Szczęście Agnieszki i jej partnera nie wszystkim przypadło chyba do gustu, bo jedna z Internautek postanowiła zarzucić Kaczorowskiej, że udaje ciążę. Pod zdjęciem pojawił się zjadliwy komentarz:
Nie kłam, że jesteś w ciąży. Brzucha nie masz.
Agnieszka nie zamierzała tego przemilczeć:
Droga Pani Mileno, pragnę Panią uświadomić, że widoczny brzuszek u każdej kobiety pojawia się w innym momencie. A Pani komentarz przepełniony jest negatywną energią, której nie akceptuję. Zatem tak jak zawsze, blokuję Pani profil.Dodatkowo publikuję ten komentarz, aby niektórzy zrozumieli, że nie są anonimowi i bezkarni w internecie.