NewsyAgnieszka Kaczorowska szczerze o Tańcu z Gwiazdami: Pomału dopada mnie stres!

Agnieszka Kaczorowska szczerze o Tańcu z Gwiazdami: Pomału dopada mnie stres!

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Paula

03.09.2014 10:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Będziecie trzymać za nią kciuki?

We wszystkich wcześniejszych edycjach, w innej stacji telewizyjnej, nigdy się tym nie interesowałam, ponieważ byłam zdecydowanie za młoda. Dopiero teraz ten program przyciągnął moją uwagę, moje myśli i moje marzenia. Kiedy powrócił na antenę Polsatu ze zdwojoną siłą, poczułam, że fajnie byłoby się znaleźć na tym parkiecie. Nie wyobrażam sobie, abym mogła pojawić tam się jako gwiazda. Od dziecka trenuję taniec towarzyski, zajmuję się tym sportowo i byłoby to niezgodne z moim sumieniem, żeby udawać, że się uczę - napisała gwiazda na Blogstar.pl.

Okazuje się, że Agnieszka Kaczorowska lubi też być… nauczycielką. Tego się nie spodziewaliśmy!

Oprócz tego, że całe moje życie, bo już od przedszkola, było związane z tańcem, to ja również lubię uczyć. Sprawia mi przyjemność, gdy mogę kogoś zarazić energią i pasją do tańca. To jest w tym wszystkim najważniejsze! Kroki to jedno, ale emocje to drugie - czytamy na blogu.

Aktorka i tancerka opowiedziała też o partnerze w tańcu, Rafale Maślaku (zobacz: Marta Wierzbicka i Agnieszka Kaczorowska w TzG tańczą z przystojniakami i nie powinny mieć powodów do narzekań, ale…) . I o emocjach, jakie jej towarzyszyły, gdy jeszcze nie wiedziała, z kim zatańczy w Tańcu z Gwiazdami.

Od momentu kiedy już wiedziałam, że tańczę w TzG, aż do pierwszego treningu, przyznaję szczerze, że siedziałam jak na szpilkach z podekscytowania kogo będę uczyć. Nie sądziłam, że taka drobna informacja może wywoływać tyle stresu. Marzyłam, aby tańczyć z kimś kto będzie bardzo zaangażowany i sumienny podczas przygotowań. Takiego partnera właśnie dostałam. Kamień spadł mi z serca (…). Mimo, że w showbiznesie jest krótko, to zdążył wejść tam z ogromną siłą i trochę zamieszać. W dodatku jest niezwykle skromnym, normalnym chłopakiem - opisuje Rafała Maślaka tancerka.

I choć stres związany z premierą pierwszego odcinka i występ na żywo ją stresują, to gwiazda zachowuje pogodę ducha i optymizm.

Wszystko dzieje się na żywo. Żadnych powtórek, więc jak wyjdzie tak będzie. Mnie pomału dopada stres, ponieważ nigdy wcześniej nie czułam się odpowiedzialna za dwie osoby na raz, a w tym przypadku tak jest. Wierzę jednak głęboko, że będzie wspaniale.

Pierwszy występ Agnieszki Kaczorowskiej i Rafała Maślaka już w piątek 5 września po godzinie 20. na antenie Polsatu (zobacz: Spot „Tańca z Gwiazdami” w rytmie przeboju „Blurred Lines”. Zobacz, jak prezentują się pary!). A wy za kogo będziecie trzymać kciuki?

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także