Jastrząb TVJastrząb TV ExclusiveTylko u nas! Agnieszka Kaczorowska skomentowała plotki o jej konflikcie z Niną Tyrką [Wideo]

Tylko u nas! Agnieszka Kaczorowska skomentowała plotki o jej konflikcie z Niną Tyrką [Wideo]

Tylko u nas! Agnieszka Kaczorowska skomentowała plotki o jej konflikcie z Niną Tyrką [Wideo]
Karolina Stęclik

21.03.2016 17:42

Taniec z Gwiazdami to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polsat od kilku sezonów. Program cieszy się ogromną oglądalnością i nic w tym dziwnego. W końcu nie na co dzień możemy zobaczyć największe polskie gwiazdy w trakcie tanecznych zmagań.

Oglądając show ma się wrażenie, że uczestników i tancerzy łączy wyjątkowa, przyjacielska relacja. Okazuje się, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach, a za kulisami nie jest już tak kolorowo. Kilka dni temu w dzienniku Fakt mogliśmy przeczytać spekulacje dotyczące konfliktu Agnieszki Kaczorowskiej z Niną Tyrką. Podobno tancerki nie przepadają za sobą, a Nina uważa, że jej młodsza koleżanka gwiazdorzy.

A jak jest naprawdę? Czy publikacja w dzienniku jest tylko kolejną plotką, czy może jest w niej ziarenko prawdy? W rozmowie z JastrzabPost Agnieszka skomentowała swoje relacje z Niną Tyrką i pozostałymi uczestnikami:

Z ekipą "Tańca z Gwiazdami" bardzo się lubimy. Oprócz tego, że mamy te swoje gwiazdy pod opieką to jeszcze robimy różne openingi i tańce grupowe, żeby ten program był na najwyższym poziomie i żeby się widzom podobał. I współpracujemy ze sobą. Mijamy się ciągle na korytarzach i tam naprawdę nie ma ani odrobiny nielubienia się, zazdrości, nienawiści. Szukanie takich sensacji albo wokół romansów, albo wokół jakiegoś nielubienia się jest dla mnie z jednej strony nudne, z drugiej strony prostolinijne, czyli że idziemy po najmniejszej linii oporu, żeby cokolwiek napisać.

Gwiazda zasugerowała też, o czym media powinny pisać w swoich artykułach:

Fajnie gdyby więcej pisało się o tym, jaki proces gwiazdy przechodzą w tym programie bo naprawdę to jest dla nich ogromne wyzwanie. To tak pięknie wygląda w piątek wieczorem, ale to co oni przechodzą od piątku do piątku, to jakie oni muszą pokonać blokady, żeby zatańczyć bo ktoś ich skrytykował, a oni po raz kolejny muszą wyjść na parkiet i pokazać najlepszą wersję samego siebie. Fajnie gdyby na ten temat więcej pisali i mówili.

Wygląda na to, że ekipa TzG faktycznie jest jedną, wielką rodziną :)

Komu kibicujecie w tej edycji?

Nina Tyrka nie przepada za Agnieszką Kaczorowską?
Nina Tyrka nie przepada za Agnieszką Kaczorowską?
Agnieszka Kaczorowska przeprowadza się
Agnieszka Kaczorowska przeprowadza się
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także