W szranki staną Kajra w duecie z Rafałem Maserakiem i Piotr Mróz w parze z Hanną Żudziewicz. Tuż przed finałem program opuściła Oliwia Bieniuk, której na parkiecie towarzyszył zwycięzca poprzedniej edycji, czyli Michał Bartkiewicz.
Dwunasta edycja show przyniosła sporo emocji. Dostarczyli ich nie tylko uczestnicy programu, którzy jak najlepiej starali się zaprezentować na parkiecie, ale także obsada programu. Do formatu dołączyły bowiem dwie nowe gwiazdy. W jury zadebiutował Andrzej Piaseczny, a w roli prowadzącej Izabela Janachowska.
Agnieszka Kaczorowska o Izabeli Janachowskiej w roli prowadzącej Taniec z Gwiazdami
Izabela Janachowska podobnie jak Agnieszka Kaczorowska wystąpiła w roli tancerki w kilku poprzednich edycjach show. Ze względu na kontuzję wycofała się z programu. Teraz otrzymała propozycję, aby dołączyć do Pauliny Sykut i Krzysztofa Ibisza zostając jedną z prowadzących. Agnieszka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post oceniła ten pomysł produkcji:
Zdaniem Agnieszki każdy powiew świeżości jest na plus:
Zgadzacie się z jej zdaniem?