ExclusiveTYLKO U NAS! Wiemy z kim zatańczy Agnieszka Kaczorowska. To nie Sławek Uniatowski!

TYLKO U NAS! Wiemy z kim zatańczy Agnieszka Kaczorowska. To nie Sławek Uniatowski!

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz parą w Tańcu z gwiazdami 4
Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz parą w Tańcu z gwiazdami 4
Karol

11.08.2015 09:32, aktual.: 11.08.2015 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od kilku tygodni media spekulują o tym, kto z kim zatańczy w "Tańcu z gwiazdami 4". Rzekomo pewniakiem była para Agnieszki Kaczorowskiej i Sławka Uniatowskiego, co nawet chętnie przedrukowała anglojęzyczna wersja Wikipedii. Jastrząb Post dowiedział się, że tancerka nie wystąpi w duecie z wokalistą, a jej partnerem w programie będzie Łukasz Kadziewicz.

Mierzący 206 cm siatkarz to jeden z najprzystojniejszych, polskich sportowców. Razem z Agnieszką może zajść bardzo wysoko.

Agnieszka jest zadowolona z takiego partnera, bo ma charakter i jest niepokorny. To nie cichy Krzysztof Wieszczek, unikający wywiadów, tylko były gwiazdor polskiej kadry narodowej, który teraz robi karierę prezentera w Polsacie. Stacji bardzo zależy na wypromowaniu tego sportowca, a Agnieszka idealnie w tym pomoże - mówi nam osoba związana z produkcją show.

Szykuje się wybuchowy duet.  Łukasz Kadziewicz w wywiadzie dla Onet.pl powiedział o sobie:

Nie, nie kreuję się na skandalistę. Ja taki po prostu jestem. Mam niewyparzony ryj, czasami powiem coś śmiesznego w momencie, gdy trzeba zachować powagę. Jestem wyrazisty, jest we mnie dużo emocji. Nie mam problemu z okazywaniem uczuć, nie wstydzę się łez. Po ostatnim meczu w karierze, gdy kibice zgotowali mi owacje, też miałem świeczki w oczach. Moje życie to są emocje. Podchodziłem do wszystkiego na maksa. Jeśli się bawiłem, to na sto procent. Jeśli trenowałem, też starałem się dać z siebie wszystko. W końcu przychodzi jednak moment, gdy dojrzewasz i chcesz być fajnym, normalnym gościem. Tego szaleństwa w moim życiu zawsze było jednak o te dwa procenty za dużo. Wiele osób to jednak akceptowało. Jedynym klubem, z którego mnie wyrzucono, był mój macierzysty AZS Olsztyn

Z kim zatem zatańczy Sławek Uniatowski? Informator Jastrząb Post zdradza, że muzyka zobaczymy w parze z Magdaleną Soszyńska-Michno.

Której parze będziecie kibicować?

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Łukasz Kadziewicz w Tańcu z gwiazdami 4 wystąpi z Agnieszką Kaczorowską
Łukasz Kadziewicz w Tańcu z gwiazdami 4 wystąpi z Agnieszką Kaczorowską
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także