NewsyAgnieszka Kaczorowska bez nowej pracy. Wygryzła ją koleżanka z planu

Agnieszka Kaczorowska bez nowej pracy. Wygryzła ją koleżanka z planu

Agnieszka Kaczorowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska (fot. KAPiF)
Agnieszka Kaczorowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska (fot. KAPiF)
09.01.2024 19:18

Taniec z Gwiazdami już wkrótce powróci na antenę w odświeżonej odsłonie. Z tej okazji w polskich mediach głośno zrobiło się o tym, jakie znajome i dotychczas niewidziane twarze zagoszczą w programie. Jednym z nazwisk, które typowano, była Agnieszka Kaczorowska. Aktorka wiązała zresztą spore nadzieje z potencjalną nową rolą. Wszystko wskazuje jednak na to, że wszelkie dotychczasowe plany związane z polsatowską produkcją będzie musiała odrzucić.

Agnieszka Kaczorowska bez udziału w "Tańcu..."

Brano ją pod uwagę jako jedną z jurorek. Niestety, taka opcja nie jest już dłużej możliwa. Wszystko przez to, że na liście uczestników kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami znalazła się także Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która w Klanie wciela się w serialową matkę odgrywanej przez Kaczorowską postaci.

O tym, jak wygląda sytuacja za kulisami programu, dowiedział się portal Plotek. Osoba z planu zdradziła szczegóły zamieszania:

Agnieszki Kaczorowskiej nie będzie w jury. Ta fucha przejdzie jej koło nosa. Nikt jej nie bierze już pod uwagę po tym, jak zgodziła się tańczyć Małgosia Ostrowska-Królikowska. Tak jak nikt z "Kiepskich" nie występował, jak w jury był Andrzej Grabowski. Produkcja nie chce być posądzana o kumoterstwo. Przecież jakby to wyglądało, jakby córka oceniała tańce serialowej matki? Byłyby niepotrzebne kontrowersje i zamieszanie.

Ostrowska-Królikowska nie potwierdziła udziału

Co ciekawe, sama Ostrowska-Królikowska nie potwierdziła oficjalnie swojego udziału w Tańcu z Gwiazdami. Zapytana przez Plotek, udzieliła tajemniczej odpowiedzi.

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Życzę wam dobrego czasu i fajnych ludzi wokół w nowym roku - oznajmiła.

Czekacie na kolejną odsłonę programu?

Agnieszka Kaczorowska (fot. KAPIF)
Agnieszka Kaczorowska (fot. KAPIF)
Agnieszka Kaczorowska - #Hasztagi Roku 2023 (fot. AKPA)
Agnieszka Kaczorowska - #Hasztagi Roku 2023 (fot. AKPA)
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także