Sekret swojego idealnego wyglądu zdradziła nam Agnieszka Jastrzębska. Dziennikarka każdego dnia, wczesnym rankiem pojawia się na żywo w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie zawsze wygląda doskonale. Jednak zdradza, że po zakończonym sezonie myśli o tym czy nie poddać się jakiemuś zabiegowi, ale później z tego rezygnuje, bo okazuje się, że to sen jest najlepszym lekarstwem na wszystko.
Otwarcie mówi, że bardzo chętnie korzysta z zabiegów na ciało, które oferuje Klinika La Perla. W szczególności uwielbia zabieg Cosmosoft - który wykonuje drenaż ciała. To właśnie on przyczynił się do tego, że dziennikarka schudła aż 10 kilo!
Jakie jeszcze triki stosuje Agnieszka? Posłuchajcie i zobaczcie jak prezentowała się na ramówce TVN-u.