ModaJak oni się kochają! Agnieszka i Grzegorz Hyży zachwycili na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2017

Jak oni się kochają! Agnieszka i Grzegorz Hyży zachwycili na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2017

Agnieszka Grzegorz Hyży Sopot 2017
Agnieszka Grzegorz Hyży Sopot 2017
Elwira Szczepańska

11.05.2017 13:08

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży pojawili się na konferencji prasowej Polsat SuperHit Festiwal 2017. Impreza odbywa się w dniach 26-28 maja i zgromadziła prawdziwą śmietankę towarzyską polskiego show biznesu. Grzegorz wystąpi podczas koncertu Radiowy Przebój Roku, a Agnieszka dostała rolę prowadzącej imprezy.

Oboje prezentowali się wyjątkowo dobrze. Hyży miał na sobie brązową, skórzaną kurtkę z modnymi, jasnymi klapami. Wystająca spod niej koszula w kratę narzucona na klasyczny, biały podkoszulek nadawała mu zadziornego uroku "chłopca z sąsiedztwa", a ciemne jeansy i szare buty dopełniały tę na wpół sportową stylizację. Biżuteria na jego szyi, przywodząca na myśl różaniec, była przyjemnym smaczkiem w całości.

Agnieszka zdecydowała się na modne w tym sezonie body. Spódnica w zielono-czarne pasy świetnie podkreślała jej zgrabne nogi i talię, a narzucona na górę skórzana kurtka domykała zestaw. Do kompletu Hyży dobrała zapinane nad kostką, odsłonięte szpilki i szare puzderko. Choć postawiła na ciemne kolory, elementy zieleni i srebra nadawały jej lekkości i sprawiały, że całą stylizację uznajemy za wyjątkowo udaną.

Agnieszka Hyży z mężem Grzegorem promują festiwal w Sopocie
Agnieszka Hyży z mężem Grzegorem promują festiwal w Sopocie
Agnieszka Hyży makijaż
Agnieszka Hyży makijaż
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także